Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Ne Demek İngilizce - 14 Bolu, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Ne Demek İngilizce

Evlenmek istemek yada aile kurmak istemek her ülke de her yerde aynıdır. Bir kişi tanışır anlaşır birbirlerini sever ve bir aile kurmak ve evlenmek isterler. İşte bunun için de evlenmek istiyorum ne demek ingilizce anlamak ister ve bunu konuşmak ister.

Benim için de nerede olduğunuz yada nerede yaşadığınız pek fark etmiyor aslında gerçekten arkadaşlık kurmak veya hayatınıza birisini sokmak istediğiniz zaman bu gibi arkadaşlık sitelerine bakarız. Ve bize uygun olan bir arkadaşlık sitesi ararız. Aslında evlilik gerçekten çok güzel bir şey bir aile kurmak isteriz tanıdığımız sevdiğimiz kişi ile bir ömür boyu geçirmek ona bağlı olmak isteriz. Bu nerede yaşadığınızın bir önemi olmaz yada başka bir ülke de evlilik her yerde her zaman aynı olmuştur. Eski zamanlardan beri bir aile kurmak bir aile olmak gelenek olmuştur. Evliliği kutsal olarak gören ve evliliğe saygı duymak birbirine güvenmek birbirini sevmek de bir o kadar önemlidir. Bazılar evlenmek istiyorum ne demek ingilizce olarak bakmak ister anlamını anlamak ister bazıları da ingilizce de yada başka bir dil de de yada başka bir yerde de evliliğin aynı olup olmadığını anlamak ne demek olduğuna bakmak ister.

İşte bunun için de evlilik gerçekten ne demek olduğuna evliliğin gerçek den ne anlama geldiğine bakmak isteriz. İşte bunun için de bende buraya ilan açmak ve en azından evlenmek istiyorum ne demek ingilizce olarak da baksak yada başka bir dil de yada yerde de baksak hepsinde aynı anlama geldiğini anlamak gerçekten önemlidir.Evlenmek İstiyorum Ne Demek İngilizce - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 4 Mart 2024 4 Mart 2024 — 08:05
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar