Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Samsun Arkadaşlık İlanları - 55 Samsun, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Samsun Arkadaşlık İlanları

Merhaba ben Samsun da yaşıyorum. Yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Yaşım 34 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Çalışıyorum kendi ayaklarımın üstünde duran Samsun da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Samsun arkadaşlık ilanları bakmak istemiştim.

Ancak ben pek kendime uygun bir ilan bulamadım. Sizinde bileceğiniz gibi bu tür siteler pek ciddi bir site değil en azından benim anladığım kadarı ile bu yüzden Samsun arkadaşlık ilanları diye başka bir arkadaşlık siteleri bakmak istedim.Bunun için bu ilanı bu arkadaşlık sitesine açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Biraz size kendimi tanıtmak isterim.Dediğim gibi yaşım 34 bekarım daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden çocuğum yok. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün değer kıymet veren bir bayanım. Bunun için de aslında aklımda tekrar evlilik düşüncesi yoktu ancak daha sonra artık tek olmak yalnız olmak istemediğimden dolay evlenmek istiyorum. Bunun için de bu arkadaşlık ilanına ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Benim gibi evlenmeyi düşünen evlilik düşünen bir aile yuva kurmak isteyen bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bey olması benim için yeterlidir. Düzenli bir işi olsun evlenmiş ayrılmış olabilir. Ve çocuğu da olabilir. Şu an Samsun da yaşıyorum. Ancak evleneceğim bey başka şehir de yaşamak isterse de benim için uygun olur. Dürüst, saygılı, kibar, nazik bir bey arıyorum. Bunun için ilgilenen evine ailesine düşkün kötü bir alışkanlığı olmayan evi ve ailesi ile ilgilenen gece hayatı olmayan yaşı 34-39 arası olan Samsun arkadaşlık ilanları ile ilgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Samsun Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 6 Haziran 2024 6 Haziran 2024 — 23:58
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar