Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Telefon Satmak İçin İlan Ver - 10 Balıkesir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Telefon Satmak İçin İlan Ver

İyi günler ben aslında bu şekilde bir arkadaşlık sitesine ilan açma fikri yoktu aklımda daha çok aradığım internette telefon satmak için ilan ver düzgün bir site arıyordum. Ve ilan verebileceğim bir site arar iken de karşıma bu arkadaşlık sitesi çıktı ve bende o zaman buraya ilan açmak ve en azından şansımı denemek istedim.

Maddi bir beklentim yok. Sadece telefon satmak için ilan ver bir site arar iken buldum burayı ve daha sonra dan içeriğine bakınca da bana da uygun bir yer gibi geldi. Ve işte bunun için buradayım. Benim elimde 2 tane ikinci el telefon var. Daha önceden kullandım temiz ve güzel kullandım. Bir kırığı veya bozuğu yok. İkisi de gayet bakımlı temiz ve sağlam telefon biri biraz eski ama ikincisi model olarak daha yeni. Marka ismi verilir mi bilemediğim için de marka ismi vermek istemiyorum. Ama yazan ilanıma cevap veren olursa özelden bütün özelliklerini sayabilirim telefonun. Ücret konusunda da o zaman anlaşırız söylerim. Çünkü burada sadece ne istediğimi söylemek ve telefon satmak istediğimi söylemek için yazıyorum. Ben kendime yeni bir telefon aldım. Ve elimde iki tane kullanmadığım telefon var. VE ne yapacağımı da bilemedim. Telefonculara satsam çok bir para vermiyor. Ve yepyeni telefonları da bu kadar ucuza satmak istemiyorum. En azından orta yol bir şekilde satmak istedim. Ve bunun için de buna uygun bir site arar iken burayı buldum ve bunu da burada açmak istedim.

Gayet bakımlı ve temiz kullandım. O kadar eski telefonlar da değil bunu da belirtmek isterim. Hiçbir bozulma veya kırık yok telefonumda eğer telefon almak veya ilgilenen arkadaşlar olursa telefon satmak için ilan ver ilanıma özelden cevaplarını beklerim ve daha ayrıntılı bir şekilde bu konuyu konuşabiliriz. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.Telefon Satmak İçin İlan Ver - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 31 Mart 2024 31 Mart 2024 — 08:10
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar