Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Olmuyor - 51 Niğde, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Olmuyor

İyi günler ben bekar kendi halinde yaşayan kendi ayakları üstünde duran evine ailesine bağlı daha önce bir evlilik yapmış ancak ayrılmış bir bayanım. Çalışıyorum kendime göre maddi durumum oldukça iyi. Bu evliliğimden 1 çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Niğde de yaşıyorum. Ben aslında evlenmek istiyorum olmuyor çünkü dul bir bayan olmak hele bir çocuklu olarak tekrar evlilik düşünme bile olsa buna uygun birisini bulmak gerçekten zor bir durum.

İşte ben de günlük hayatımda buna benzer zorluklar yaşadığım için çünkü görüştüm tekrar evlenmeyi düşündüğümden beri ciddi düşünen belki bir aile kurabilirim düşüncesi ile görüştüğüm insanlar oldu ancak hiçbiri ile evlenmek istiyorum olmuyor çünkü dul bir bayan olunca insanların yada toplumun gözünde olmadık yanlış anlaşılmalara sebep oluyor insan ve ben de bu durumdan oldukça sıkıldım artık bu nedenden dolayı biraz da içine kapanık bir bayanım. Eskiden neşeli eğlenceli bir bayandım ancak artık o eski halim kalmadı. Aslında benim de bu yeni halime alışmam biraz zaman aldı ama şartlar bunu gerektiriyordu. Yaşım 33 bekar bir çocuğu olan bir bayanım. Çalışan kendi ayakları üstünde duran evine ailesine bağlı pek bir sosyal hayatı olmayan bir bayanım. Dürüst saygılı nazik anlayışlı biriyimdir. Ben beni anlayan dinleyen dürüst saygılı bir bey ile ciddi düşünmek ve tekrar evlenmeyi düşündüğüm için bu arkadaşlık sitesinde de şansımı denemek istedim.

Bunun için de evlenmek istiyorum olmuyor ilanını açmak istedim. Belki benim gibi tek çocuklu tekrar evlenmeyi düşünen evine ailesine bağlı ciddi düşünen dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir bey bulabilirim. Yaşı 33-39 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Yaşadığı yer önemli değil. Çünkü mutlu olduktan sonra nerede yaşadığının bir önemi yok benim için. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evine ailesine düşkün bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Evlenmek İstiyorum Olmuyor - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 26 Şubat 2024 26 Şubat 2024 — 08:52
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar