Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Osmaniye Arkadaş Sitesi - 80 Osmaniye - Arkadaş Arıyorum

Osmaniye Arkadaş Sitesi

Ben ilk defa bir arkadaşlık sitesine ilan açma veya üye olmayı düşündüm. Bunun için de hem ilk defa açma hem de ilk defa katılacağım sitenin benim için uygun olması ve iyi karar vermem lazımdı. Bu sebeble benim için en mantıklısı olan Osmaniye arkadaş sitesi bakmak benim için daha uygun oldu. Ve bu arkadaşlık sitesinde de alt kategorisinde bunun olduğunu görünce.

Ve hem ücretsiz oluşu hem de ilan açarak kendini tanıtmak benim için çok iyi Osmaniye arkadaş sitesi arar iken ve alt kategorisinde bunu bulmak benim için oldukça iyi oldu. Ve şimdi kendimi tanıtmak ve kendimi açıklamak ve kendimi tanıtmak isterim size. Yaşım 49 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Yaşım gereği oldukça olgun evine ailesine düşkün bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşandık. Bu evliliğimden iki çocuğum var. Biri evlendi kendine ait bir yuva düzen kurdu. Küçük olanı da üniversiteye gidiyor. Yani çocuklarım büyük kendi ayakları üstünde duran birer yetişkin oldular. Bende bu gün yarın tamamen yalnız kalacağımı düşünerek kendime evleneceğim ciddi anlamda tanışmak arkadaşlık yapmak isteyen bir bey arıyorum. Dürüst,saygılı samimi sıcak kanlı ve bakımlı bir bayanım. Osmaniye de yaşıyorum. Aslında eğer evleneceğim beyi bulursam nerede yaşadığımın bir önemi yok. Ancak Osmaniye ye alıştım ve kurulu bir düzenim evim işim her şeyim burada bu nedenden dolayı Osmaniye de olursa yada yaşamak isteyen olursa benim için daha uygun olur. Bir kez daha denemek istedim. Kaç sene boyunca hem tek başıma çocuklarımla birlikte mücadele ettim. Ve şimdi rahattım ancak artık yalnız olmak istemiyorum. Bende eşimle birlikte vakit geçirmek yanımda olmasını bana değer veren beni önemseyen bir bey olmasını istiyorum.

Bu nedenden dolayı aradığım hayatımda aradığım beyi bulmak için de Osmaniye arkadaş sitesi ilanını bu arkadaşlık sitesine açmaya uygun gördüm. Yaş arası 49-57 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Osmaniye de yaşayan veya yaşamak isteyen bir bey olursa çok memnun olurum. Dürüst, saygılı, nazik ve kibar bir bey arıyorum. Evine ailesine düşkün evini ailesini seven eşi ile vakit geçirmek isteyen bir bey arıyorum. Umarım ilgilenen ciddi düşünen bir bey arkadaş bulabilirim.Osmaniye Arkadaş Sitesi - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 7 Mayıs 2024 7 Mayıs 2024 — 09:44
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhabalar yaşım 36 ama sizinle tanışmak isterim doğrusu.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar