Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Sözleri - 03 Afyon, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Sözleri

Evlilik evlenmek özellikle sevdiğin aşık olduğun kişi ile evlilik düşünmek gerçekten güzel ve insanın mutlu eden bir durum. Ama son zamanlarda baktığımızda pek eskisi gibi evliliklerin uzun süre yürüdüğünü görememekteyiz. Bunun nedeni ise bence eskisi gibi evliliğe değer verilmemesi olabilir. Ben aslında evlenmek istiyorum sözleri bakıyordum.

İnsanı mutlu eden kendini iyi hissettiren hayaller kurmasını sağlayan bir sürü sözler var nette ve bende kendime göre evlenmek istiyorum sözleri bakıyordum. Ve bakar iken bu arkadaşlık sitesini gördüm. Aslında ne kadar evlilik düşünsem de bunu burada yapabileceğimi bilemiyorum. Çünkü bulacağımı sanmıyorum. Ama diğer açılan ilanlara bakınca pek çok kişi bazıları arkadaşlık bazıları sohbet bazıları evlilik için açtığını gördüm. Ve ben de bundan cesaret alarak ben de kendi ilanımı açmak ve biraz olsun düşüncelerimi duygularımı yalnızlığımı paylaşmak istedim. İnsan yalnız olunca yalnız kalınca anlıyor ailenin ne kadar önemli olduğunu arkadaşlığın dostluğun ve eşinin seni sevmesi anlamasının ne kadar önemli olduğunu o zaman anlıyor ne yazık ki. Gerçekten insanı en çok mutlu eden şey bence ailesi olmalıdır. Çünkü huzur bulduğun seni anlayan tek kişi eşin ve ailendir.

Eminim ki benim gibi düşünen benim gibi evlenmek istiyorum sözleri bakan çok kişi vardır ancak gerçekten evlilik düşünüyorsanız bunu doğru olduğunu kalbinizi dinleyerek yapmak çok önemli çünkü sonra hayatınızda mutsuz oluyorsunuz bence kimse mutsuz bir evlilik istemez. Bunun için kalbiniz kimi istiyorsa kimin yanında mutlu oluyorsanız evlenmek istediğiniz kişiyi seçmek için kalbinizi dinlemek gerekir.Evlenmek İstiyorum Sözleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 15 Ocak 2024 15 Ocak 2024 — 01:42
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar