Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk İlan Şarkıları - 25 Erzurum, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Aşk İlan Şarkıları

Aşk ne güzel bir duygu değil mi. Kalbini birine vermek onu sevmek her zaman onun yanında olmak istersin. Kırmamaya üzmemeye özen gösterirsin. Uzak bile olsak her zaman yanında olmak ve yanında kalmak ve ne olursa olsun hiç ayrılmamak istersin. Kayıp etme duygusu ile yaşarsın. Bunun için de aslında bana göre aşkı en güzel anlatan şeyler aşk ilan şarkıları olur diye düşünüyorum.

Bir kişinin duygularını özellikle aşkını ifade edebilecek dile getirebilecek en güzel şeyler arasında bence aşk ilan şarkıları yer alır diye düşünüyorum. Bunun için de aşkını dile getirmek aşkını ilan etmek isteyenler için en güzel şeyler şarkılar yer alır bence. Bir kişiyi seviyorsunuz aşıksınız ve o kişi bunu bilmiyor. Duygularınızı dile getirmekten de çekiniyorsunuz ama artık karşı tarafın bilmesini senin ne düşündüğünü senin duygularını anlamasını istiyorsun. Ve bence bunun için en iyi yöntem aşk şarkıları bu şekilde en güzel şekilde karşı tarafa duyduğun sevgiyi aşkı ifade etme biçimidir. Çünkü şarkılar genellikle duyguları ifade eder. En azından benim için öyle üzüldüğün zaman bir şeye canın sıkkın olduğun zaman bile o ruh durumuna göre şarkı dinlersin. Mutlu isen ona göre şarkı dinlersin. İşte bunun için şarkılar hayatımızın her alanın da bize çok fayda sağlar ve duygularımızı ifade etmek için birebirdir.

Bunun için insanlar şarkı dinlemeyi severler. Özellikle duyguları ifade etmek için hissettiğin duygularını dile getirmek için ve en önemlisi de birisini seviyorsun ve aşıksın ve o kişiye duygunu söylemek için aşk ilan şarkıları arar durursun veya bu şarkılarla hissettiklerini söylemeye çalışırsın ve bu şarkı aracılığı ile de en azından karşı taraf sevdiğin kişi senin ne hissettiğini nasıl bir duygu beslediğini anlar. Bazıları da karşı tarafa belli etmek için değil de için de yaşadığı aşkı bastırmak için de aşk şarkıları dinler.Aşk İlan Şarkıları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 4 Nisan 2024 4 Nisan 2024 — 06:34
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar