Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Erzurum Arkadaşlık İlanları - 25 Erzurum, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Erzurum Arkadaşlık İlanları

Merhaba ben Erzurum da okuyan ve yaşayan bir bayanım. Yalnız yaşıyorum. Yaşım 26 bekar bir bayanım. Hem okuyorum hem de aynı zamanda çalışıyorum. Bir süre ara vermiştim yeni atıldım okul hayatına bazı nedenlerden dolayı. Şimdi ikinci senem ve burada yaşıyorum. Bekarım. Evlilik yapmadım daha önceden. Benim istediğim Erzurum arkadaşlık ilanları bakıyordum ancak kendime göre bir ilan bulamadım bunun için de kendi ilanımı oluşturmak istedim.

Ben dürüst, saygılı, samimi hem çalışan hem de okuyan saygılı bir bayanım. Amacım hem biraz olsun hayatım da bir şeyler başarmak hem de çalışarak kendi ayaklarımın üstünde durmak istiyordum. Aslen ailem İstanbul da maddi konuda bir beklentim yok. Bu konuda sıkıntı çekmiyorum. Ailem de destek oluyor zaten ben de çalışıyorum bana yetiyor. Bu amaçlar için yazmıyorum bunu belirtmek isterim. Ben hem biraz olsun hayatım da biraz değişiklik yapmak istediğim için hem de kendime arkadaş edinmek istediğim için Erzurum arkadaşlık ilanları bakmak istemiştim. Ancak bulamayınca bu ilanı açmak istedim. Evlilik düşünmüyorum şu anlık aklımda bu şekilde ciddi bir düşünce yok bunu belirtmek isterim ki sonradan yanlış anlaşılma yada bu şekilde yaklaşıp da o kişinin duyguları ile oynamak istemem. Benim amacım biraz olsun hayatımda değişiklik olsun diye hem de sosyalleşmek için kendime arkadaş arıyorum. Yaş yada bayan erkek olması önemli değil. İlla Erzurum da yaşaması da benim için önemli değil. Ama Erzurum da yaşayan olursa da tanışmak daha yakından arkadaş olmak isterim. Okuduğum ve çalışan bayan olarak pek sosyal bir bayan değilim. Pek zaten çok arkadaşım da yok. Bir kaç tane arkadaşım var ve elimden geldiğince yaz tatillerinde ailemin yanına giderim. Bu şekilde bir hayatım var.

Benim gibi amacı arkadaşlık olan seviye bir sohbet etmek isteyen ve kendisine arkadaş arayan ve bunun için Erzurum arkadaşlık ilanları bakan ve arkadaş edinmek isteyen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim. Maddi amaçlar için burada değilim bu şekilde yaklaşan olursa kesinlikle cevap vermem bunu belirtmek isterim şimdiden.Erzurum Arkadaşlık İlanları - 3 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 4 Nisan 2024 4 Nisan 2024 — 14:44
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

3 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba mesajınız çok hoşuma gitti sizinle tanişmak istiyorum numaram.

    1. mrb erkan ben muş ilinde yaşiyorum samimi dost hayatı yaşayabiliriz numaram detayları konuşuruz.

    2. Merhaba Erzurum dayım görüşmek istersen.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar