Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Sakarya Ev Arkadaş İlanları - 54 Sakarya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Sakarya Ev Arkadaş İlanları

Merhabalar ben Selin bekar 26 yaşında bir bayanım. Çalışıyorum. Devlet memuruyum. Sakarya ev arkadaş ilanları baktım başka sitelerden ama pek kendime uygun bir ev arkadaşı bulamadım. Bu nedenle ben kendim ilan açmak istedim.

Sakarya’da yaşıyor ve çalışıyorum. Yalnız yaşıyorum. Bu nedenden dolayı Sakarya ev arkadaş ilanları ile ilgilenen bayan arkadaşları mesajlarını beklerim. Eve akşam geliyorum. Büyük geniş bir ev. Aile apartmanında yaşıyorum. Kira vs konusunda sıkıntı çekmiyorum. Benim ilan açma sebebim bunlar değil. Ben artık eve geldiğimde konuşabileceğim akşamları sohbet edebileceğim bir arkadaş aradığım için buraya ev arkadaş ilanı açmak istedim. Yalnızlık bir tek Allah’a masustur. Bence kimse ne olursa olsun yalnız kalmamalı. Çok kötü bir durum. Rahat kendi odası olabilir. Kimsenin hayatına özeline karışmam. Böyle bir huyum yoktur. Boş vakitlerimde kitap okumayı, gezmeyi, spor yapmayı ve film izlemeyi severim. Eve geldiğimde konuşabileceğim anlayışlı bir bayan arkadaş istiyorum. Ev sahibi çok iyi bir kadındır. Öğrenci veya benim gibi Sakarya’da çalışıp yalnız yaşayan bayan arkadaşlar var ise bana yazmasını isterim. Dostluğa ve arkadaşlığa çok önem veririm. Arada bir ailem geliyor yanıma bir kaç gün kalıp gidiyorlar. Her şeyi söyleyeyim de sonradan yalan konuşmuş gibi olmasın. Yalanı hayatımda hiç sevmem. Güvenilir ve dürüst bir bayanım. Aradığım ev arkadaşı da dürüst ve güvenebileceğim bir bayan olmalı. Arkadaşlığı dostluğun anlamını bilen kıymetini bilen insanları hayvanları seven bir bayan ev arkadaşı istiyorum.

Dostluk çukurda biriken yağmur suyu değil ki, güneş vurunca kurusun.İnsanın her insanın bir dostu arkadaşı olmalı kimse yalnız olamalı bence. Maddi yönden bir beklentim yada amacım yok o yüzden yazmıyorum ben sadece eve geldiğimde konuşabileceğim yalnız olmayacağım bir arkadaşım olsun istiyorum. Dediğim gibi öğrenci veya çalışan bayan olabilir. Benim gibi burada yalnız yaşayan Sakarya ev arkadaş ilanları ile ilgilenen bayan arkadaşların mesajlarını beklerim.Sakarya Ev Arkadaş İlanları - 3 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 20 Haziran 2024 20 Haziran 2024 — 03:17
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

3 Yorum

Yorum Yap
  1. Acil dönüş yaparmısınnn lütfen .. Instagram hesabım.

  2. Ulaşırsanız sevinirim:)

  3. Dönüş yaparsanız sevinirim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar