Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bayan Arkadaş İlanları Net - 16 Bursa, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadaş İlanları Net

Hayatında net olabilecek düzgün kararlar almış. Ayakları yere sağlam basan karakteri kişiliği düzgün olan bir bayan arkadaş ilanları net arıyorum. İnsanların her türlüsünü gördüm bu yaşıma kadar bayan olsun erkek olsun bir insanın karakteri olmalı kendine saygısı güveni olmalı bir bayanın da bir erkeğin de kendine saygısı olan bir insan kendine yakışanı yapar.

Ben yaşım 48 dul daha önce bir evlilik yaptım eşim erken vefat etti. 10 senedir tek yalnız yaşıyorum. 2 çocuğum var kendi ayakları üstünde duruyor. Benden kurtuldular artık. Kendilerine bir düzen bir aile kurmayı başardılar. Kaç senedir her şeyi tek başıma yapamaya çalıştım. Artık bende bu yalnızlığıma bir çözüm kendi hayatıma ortak olacak bir bayan arkadaş ilanları net arıyorum. Bu yaşıma kadar her şeyi gördüm. Hayatımda her şeyi yaşadım gördüm. Artık bundan sonra mutlu olmayı mutlu olmak istemek hakkım diye düşünüyorum. Kibar nazik bir beyim. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünürüm. Düşünmeden hiç bir şey yapmam. Hayatım için en iyi kararı vermeye çapalarım. Bir insan hayatında net kararlar alabilmeli yaptıklarından pişman olmamak için net karar vermeli. Karakteri kişiliği sağlam olabilmeli bu erkek içinde bayan içinde geçerlidir. Benim görüşüm bu tabi ki herkesin kendi düşüncesi var. Saygı duyarım. Bursa’da yaşıyorum. Emekli. Aynı zamanda çalışıyorum. Kendime ait bir evim var. Burada bir düzenim var evlenince bu düzenimi bozmaya niyetim yok. Benimle evlenecek kişi bayan arkadaş burada benimle yaşamak istemeli. Çalışmayı bir şeylerle uğraşmayı severim. Boş durmayı öyle oturmayı sevmem. Kitap okurum. Spor yaparım. Bu yaşta da olsam hayatı dolu dolu yaşamayı bir şeyler öğrenmeyi severim. Kendini geliştiren bir beyim. Eşiminde ileride evleneceğim eşiminde benim gibi olmasını isterim. Aradığım bayanın yaşı 40-48 arası olabilir.Memleketi önemli değil. Benimle Bursa’da yaşamayı isteyen kafamız kriterlerimiz alışkanlıklarımız ve birbirimizi tamamlarsak ben maddi ve manevi yönden hazırım.

Saygı, güven, dürüstlük, sadakat benim için çok önemli. Ben evleneceğim bayanı mutlu edebileceğime inanıyorum. Hiç bir kötü alışkanlığım yok. Gece hayatım vs. yok. Gezmeyi çok severim. Bayan arkadaş ilanları net ilanımla ilgilenen bayanların mesajlarını beklerim. Dul olabilir. Çocuğu da olabilir. Bunlar benim için önemli değil. O yüzden pek değinmek istemedim. Evlenmeyi düşünen bayanların mesajlarını beklerim.Bayan Arkadaş İlanları Net - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 26 Mayıs 2024 26 Mayıs 2024 — 05:53
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar