Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanları Hollanda - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanları Hollanda

Merhabalar ben Hollanda da ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekar ailesi ile birlikte yaşayan çalışan kendi ayakları üstünde duran ailesine ve evine düşkün pek sosyal bir bayan değilim. Bu şekilde bir bayanım. Aslında benim evlilik ilanları Hollanda ile ilgili ilanlara bakmak istemiştim.

Ancak buna dair pek çok ilan olsa da benim istediğim tarzda yani evlilik ilanları Hollanda ile ilgili ilanlar tam olarak istediğim tarzda değil di ve bu nedenden dolayı da bunlara değil en iyisi kendimi anlatabileceğim bir site de kendime uygun bir ilan açmak diye olacağını düşünerek bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 30 bekar daha önce hiç evlilik yapmamış bir bayanım. Hollanda da ailem ile birlikte yaşıyorum. Tabi yaz tatillerin de Türkiye ye geliyorum ailem gelmese bile ben geliyorum çünkü özlüyorum memleketimi. Ben dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün çalışan bir bayanım.Daha önce hiç evlilik yapmadım çünkü kendime uygun beni anlayabilen beni düşünen ciddi düşünebildiğim kimse olmadı bu yüzden de evlilik düşünmedim. Ancak artık ben de evlilik düşündüğüm den dolayı da evlilik ilanları Hollanda ile ilgili olan ilanlara bakmaya başladım ve bu ilanı buldum ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Benim için sorun olmaz ister Türkiye de ister Hollanda da yaşayabilirim bu yönden bir sıkıntım olmaz. Maddi konuda bir beklentim yok ciddi düşünen evine ailesine bağlı daha önce hiç evlenmemiş evlenmiş veya ayrılmış da olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Evlilik düşünen ciddi düşünen bu konuda ciddi düşünen evlenmeyi düşünen ve evlilik ilanları Hollanda ile ilgili ilanlara bakan beylerin cevaplarını beklerim.Evlilik İlanları Hollanda - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 24 Mayıs 2024 24 Mayıs 2024 — 16:21
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar