Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Olma Siteleri - 05 Amasya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Olma Siteleri

Bazen insan kendini o kadar yalnız hissediyor ki bunu size anlatamam. Kalabalık bir yerdesiniz yada bir arkadaş ortamınızdasınız ama yine de kendinizi yalnız hissediyorsunuz eminim bu duyguyu yaşamış olanlar yada hissedenler olmuştur. İşte bende bu durumdayım etrafımda arkadaşım dostum var ama yine de kendimi yalnız hissediyorum. İşte tam olarak da bunun için arkadaş olma siteleri bakıyordum.

Benim gibi düşünen yada hisseden var mı merak ettim ve bir bakınca da aynı durumda olan ve gerçekten seni anlayan konuşacak dinleyecek arkadaş edinmek artık çok zor oluyor. Bundan önce artık herkes kendini düşünen kendini anlatan bir kez olsun senin bir kez olsun iyi mi yada kötü mü olduğunu sormayan ve dinlemeyen bir arkadaşın olması ne kadar zor bir durum bilemezsiniz. İşte bunun için ben de arkadaş olma siteleri bakmaya karar verdim. Ve kendime arkadaş bulmak konuşmak istediğimden dolayı bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ben bekar çalışan arkadaş canlısı bir bayanım. Arkadaşım var ama dediğim gibi insanlar artık seni belli bir zamandan sonra düşünmüyor işte bunun için ben de internet ortamında arkadaş bulmak istedim.

Benim gibi düşünen ve arkadaşlık edinmek isteyen sohbet etmek konuşmak yeni insanlarla tanışmaya açık olan ve arkadaş olma siteleri bakan arkadaş bulmak istiyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Tek beklediğim sohbet etmek anlayış ve güven bu üçü olduğu zaman iyi bir arkadaşlık olacağını düşünüyorum.Arkadaş Olma Siteleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 9 Nisan 2024 9 Nisan 2024 — 07:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar