Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arama Motoru - 31 Hatay, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arama Motoru

İnternet üzerinden ilk defa bir arkadaş arama motoru kullanarak ücretsiz üyelik veya başka bir şey gerektirmeyen bir site bulduğuma sevindim. Daha önce üyelik gerektiren ve bu şekilde cevap alamamaktan oldukça sıkıldım bu nedenden dolayı bu siteyi bulduğuma gayet memnun oldum.

Artık arkadaşlık etmek isteyen bayan yada erkeklerin yada evlenmek amacıyla olsun birisiyle konuşmak amacı olsun yeni insanlar tanımak için olsun bir çok arkadaşlık sitelerinde takılıp yada google arkadaş arama motoru kullanarak bir çok sitede arkadaşlık bulmak için çapa sarf etmesi kimisi hayal kırıklığına uğruyor kimisi sahte çıkıyor. Genellikle belli bir para yatırarak üyelik gerektirip konuşmak pek bana mantıklı gelmiyor. Bende bulundum ve hiç bir cevap gelmemesinden artık sıkıldığımdan dolayı kendime ilanımı oluşturacak başka bir site aramaya karar verdim ve bu ücretsiz ilan oluşturma arkadaşlık sitesini bulduğumda gayet mutlu oldum. Amacım arkadaşlık etmek yeni insanlarla tanışıp maksat seviyeli bir şekilde konuşmak günlük hayattan yaşantımızdan geçmişimizden sohbet ederek birbirimizi tanımak ve arkadaşlık kurmak için burada bulunmaktayım.Hatay’da yaşıyorum. Bekar ailem ile birlikte yaşayan çalışan bir bayanım. Yaşım 28 bekarım. Amacım evlenmek değil sadece yeni insanlar tanımak ve arkadaşlık kurmak için burada bulunmaktayım. Hayatıma biraz olsun renk katmak heyecan katmak için ve yeni insanlarla tanışmayı konuşmayı seven bir bayanım. Maddi amaçlar için burada değilim o şekilde teklif ve amaçlarla gelmeyin amaç sadece arkadaşlık kurmak ve konuşmak sohbet etmektir. O şekilde davranana sert bir şekilde cevap veririm. O yüzden o şekilde yaklaşmayın ve arkadaşlık kurmak isteyen bayan yada erkek fark etmez.

Benim için yaşın cinsiyetin önemi yok amaç sadece seviyeli bir şekilde sohbet olacağından arkadaşlık kurmak benim gibi yeni insanlarla tanışmayı seven konuşmayı seven bayan veya erkeklerin arkadaş arama motoru ilanımla ilgilenen dürüst saygılı kişilerin mesajlarını bekliyorum.Arkadaş Arama Motoru - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 19 Şubat 2024 19 Şubat 2024 — 02:03
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba nasılsın hataydan sevgiler Halil ben sohbet eedelim tanışalım mı sevgiler.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar