Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Online Arkadaş Sitesi - 09 Aydın, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Online Arkadaş Sitesi

Herkes zaman zaman kendini arkadaşlık sitelerine veya sosyal medyalar da kendine uygun konuşacak arkadaş olacak bir arkadaş arar. Ve bu durumlar bazen yanlış arkadaşlıklara neden olur bazen de tam olarak aradığını bulmazsın. Peki online arkadaş sitesi arayan ve kendini buralara kayıt olarak bulan kişiler nasıl bir arkadaşlık istemektedir.

Aslında herkesin amacı aynıdır. Kimisi hayatını birleştirebileceği bir arkadaş arar. Kimisi sohbet edecek arkadaş arar. Yani herkesin amacı farklı gibi gözükse de aslında herkes aynı amaçlarla online arkadaş sitesi bakıp kayıt oluyorlar. Bunları neden söylemek istedim. Aslında bende zamanın da kendime göre bir arkadaşlık sitesi bakıyordum. Ancak içlerinde bana göre en uygun olan bu arkadaşlık sitesini buldum. Hem de alt kategorisinde bu online özellikde olması beni daha çok kendine çekti ve bu yüzden bu arkadaşlık sitesine ilan açmadan önce bunu bahsetmek istedim. Ve ilk başta kendimi açıklamak ve daha sonra size kendimi tanıtmak benim için daha uygun gözüktü. Tabi bunu okuyanlar ne düşünür bilemem ama en azından ben kendi düşüncelerimi açıklamak istedim. Şimdi biraz size kendimi tanıtayım. Yaşım 39 bekar çalışan yalnız yaşayan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuğum yok. Çünkü olmadı ve sonuçta da birbirimize uygun olmadığımızı anladık ve ayrıldık. Dürüst, saygılı, samimi çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Burada bulunma amacım ilk başta bir arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş arıyorum.

Arkadaşlık kuracağım insanın yaşı 35-48 arası olabilir. Dürüst, saygılı, samimi, nazik ve kibar bir bey olması benim için önemli. Yaşadığı yerin bir önemi yok benim için. Dürüst olsun benim için yeterlidir. Maddi konuda da bir şey söylemek istemiyorum çünkü maddi konu beni ilgilendirmez. Ben sadece tanışıp konuşup anlaşabileceğim tanışmak isteyen beylerin bekliyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. İlgilenen beylerin ve benim gibi kendisine online arkadaş sitesi bakan beyleri ve aradığını bulamayan benim ilanımla ilgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.Online Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 10 Mayıs 2024 10 Mayıs 2024 — 11:49
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar