Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arama Hattı - 40 Kırşehir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arama Hattı

Eskiden olsa da günümüz de olsa her zaman insanlar Arkadaş Arama Hattı kullanmışlardır. Yada bu hatlara bir kez olsun ulaşmak aramak istemiştir. Ancak her zaman öyle hayal ettiğimiz gibi olmadığını yada ulaşamayan numaralarla kandırıldığımız da bir gerçek.

Aslında daha önce ben de bayan olsam da bu gibi gençliğinde verdiği şeyle ekrana gelen bu şekilde Arkadaş Arama Hattı bir kez denedim. Aslında benim bir hayalim veya bir sizin gibi erkekçe bir düşüncem yoktu benim kisi o zaman sadece çocukluk ve biraz da merak etmiştim. Ve bir gün evde kimsenin olmadığı bir vakit aramıştım. O zamanlar internet filan yoktu. Sadece televizyonda var dı. Ya da benim için yetiştiğim zamanı düşünecek olursak bizim evde internet yoktu ve televizyon da da akşamları oturup bakar iken durmadan önüme çıkıyordu. Ve bir gün gerçekten cevap veriyorlar mı ne konuşuyorlar filan diye merak edip aramak istemiştim. Neyse fazla uzatmaya gerek yok. Kimse yoktu o gün evde ve bir kaç telefon çevirişte hatta bağlanmaya çalıştı. Bir türlü numarayı düşüremiyordu. İnanın o altta geçen bütün numaralar denemiş tirim ama bir türlü düşmedi acaba sahte mi diye düşünüp duruyordum yada ben mi yanlış çeviriyorum diye sonra bir süre sonra bir numara tuttu ve ve bir şeyler söyledikten sonra şu tuşa basın diye bir şey demişti. Onu da yaptıktan sonra heyecanla bekler iken uzun bir bekleyişten sonra kapandı telefon. Sonra bir baktım bir sürü kontörüm gitmişti. O zamanlar kontör vardı. Ve bir çocuk için kontör çok önemliyken ben hepsinden olmuştum. Üstüne bir de yüklenince de kesilmesiyle bir daha bu gibi hatların sahte olduğunu ve bir daha bu şekilde bir deneme yapmayacağımı anladım.

Bunu neden anlattım yada neden bu Arkadaş Arama Hattı aradığımı sorabilirsiniz. Yukarıda da dediğim gibi sadece merak yeni 18 yaşına basmış ve o zamanlar bizim zamanımda şimdiki gibi her şey yaygın değildi ve sadece merak etmiştim. Ve dersimi aldığımı düşünüyorum zaten. Yani demek istediğim herkesin daha çok erkeklerin bir gafil anında bu gibi hatlara yönelip uzun bir bekleyişten sonra cevap alamaması ya da bazen cevap alındığını da arkadaşlardan öğrenmiştim. Ama istediğin gibi olmadığını sohbet istediğin gibi aynı tadı vermediğini çok geçte olsa anlamış bulundum.Arkadaş Arama Hattı - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 27 Mart 2024 27 Mart 2024 — 05:05
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar