Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bayan Arkadaş İlanı - 11 Bilecik, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadaş İlanı

Merhabalar ilk başta ilk defa ilan açıyorum. Eksiklerim yada unuttuklarım olursa şimdide kusura bakmayın.Ben 25 yaşında üniversite yeni bitti sayılır. Şuanlık geçici bir işte çalışıyorum daha sonra kendime ait bir iş kurmayı düşünüyorum. Bayan arkadaş ilanı açtım ki bayan arkadaş arayan gerçekten amacı evlenmek olan bir beyle tanışmak hayatımı birleştirmek isterim.

Şuan da ailemle yaşıyorum. Öyle çok gezme gibi bir alışkanlığım yok. Daha çok ailesi ile vakit geçirmesini seven evcimen bir bayanım. Benimle ailemle iyi geçinecek kibar nazik kadına kadın gibi davranan ruhumu okşayacak ruhuma dokunacak gerçekten sevebilecek bir bey arıyorum. Bayan arkadaş ilanı arayan erkeklerin ciddi ileride hayatını birleştirmek isteyecek benim gibi düşünecek bir bey arıyorum. Herkesin hataları yanlışları olur ama önemli olan dürüst olabilmek ben dürüstlüğe çok önem veririm. Yalanı asla sevmem kendim konuşmam bana yalan da konuşulmasını istemem. O nedenle dürüstlük saygı güven sadakat bunlar benim için çok önemlidir. Eğer bir kişi ne kadar dürüst sadık ve saygılı ise o kadar hayatı düzgün olur temiz bir hayatı olur diye düşünüyorum. Tabi ki herkesin kendi fikri vardır. Ama bunlar benim kriterlerim. Aradığım yaş benim yaşıma uygun olsa benim yaşa yakın yaşlarda benim gibi düşünen hayatını bileştirmek bir ömür boyu beraber olmak isteyen ve yaşadığı yer önemli değil eğer arada gerçek aşk olursa benim için yaşadığın yerin yada paranın hiçbir önemi yoktur. Düzgün bir sürekli bir işi ve geliri olsa yeterlidir. Gerisini beraber çalışıp yapabiliriz. Diye düşünüyorum. Aşık olmak sevmek ve sevilmek istiyorum. Hayatta en çok değer verdiğim şey ailedir. Ve temiz mutlu huzurlu bir aile yuva kurmak isterim.

Bir insan hayatını nasıl yaşar ise o şekilde devam ettirir. Ben hayatımı beni sevecek ve benim sevebileceğim bir hayatımı bir ömür boyu birlikte geçirebileceğim bir bey arıyorum. Evlendikten sonra çalışmayı düşünüyorum. Bayan arkadaş ilanı cevap vermek isteyen beylerin mesajlarını beklerim. Lütfen başka amaçlar için yazmayın. Hayatı benim gibi düşünen ve gören beylerin ciddi evlenmeyi düşünen beylerin mesajlarını beklerim.Bayan Arkadaş İlanı - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 30 Ocak 2024 30 Ocak 2024 — 12:17
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar