Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Kayseri - 38 Kayseri - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Kayseri

Merhabalar ben Kayseri de yaşayan bekar bir bayanım. Yaşım 26 bekar çalışan yalnız yaşayan bir bayanım. Ailemden ayrı yaşıyorum çünkü kalabalık bir aileyiz ve artık tek yalnız kendi ayaklarımın üstünde durarak ve kendi sorumluluklarımı alarak yalnız yaşamaya karar verdim. Ve ailemde bu kararıma saygı duydu. Ama bu yalnızlık esnasında insan yeni insanlarla tanışmak arkadaşlık kurmak istemekte işte tam olarak bunun için bende arkadaş sitesi Kayseri ilanını bu arkadaşlık sitesine açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Biraz kendimi tanıtacak olursam bekar hiç evlilik yapmamış bir bayanım. Yaşım 26 çalışan yalnız yaşayan bir bayanım. Şu anlık pek bir arkadaş çevrem yok. Çünkü insanlar şu son zamanlarda bana göre çok yapmacık ve kendisi gibi olmayan daha çok hayalinde olmak istediği gibi olmaya çalışan ve bu yüzden de bu durum onlar da kötü durduğu için ve benim de hiç hoşuma giden bir durum olmadığı için biraz kendimi insanlardan uzaklaştırdım. Çünkü baktığımızda bana pek samimi gelmiyor bu durum. Çünkü kimle konuşsam yada arkadaşlık kursam yada çevremdeki arkadaşlarımdan hem bu durumu gördüm ve gerçekten arada bir samimiyet yada arkadaşlık oluşmuyor. İşte bende bu durumdan sıkıldığım için ve gerçekten samimi olacak arada samimiyet olacak bir arkadaş aradığım için arkadaş sitesi Kayseri ilanını açmak istedim. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı ve gerçekten kırılgan bir bayanım. Benim istediğim arkadaşlık kurabilecek sohbet edebileceğim yeni insanlarla tanışmak ve arkadaşlık kurmak istediğim için buraya ilan açmak istedim.

Benim gibi düşünen ve samimiyet ve dürüstlük güven arasında bir arkadaşlık arayan bayan veya erkek fark etmez önemli olan birbirimizi anlamak ve gerçek bir arkadaşlık kurabilmek diye düşünüyorum. İlgilenen arkadaşların ve arkadaş sitesi Kayseri ilanını ile ilgilenen arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Arkadaş Sitesi Kayseri - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 1 Şubat 2024 1 Şubat 2024 — 05:22
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba benyanliz yasayan biriyim kendime bayan rrkadas veya evlenmek istiyorum kayseride ikamet ediyorum yasim. 40 cifligim var hayvan iciyle ugraciyorum hayvan lari seven bayanlari bekliyorum koksal.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar