Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arama Siteleri - 38 Kayseri, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arama Siteleri

Bir bayan olarak hele dul bir bayan olarak gerçekten evlenmek isteyen niyeti evlilik olan bir erkek bulmak oldukça zor. Artık insanlar o kadar yapmacık kendi çıkarları için davranıyor ki karşı tarafın ne düşündüğünü ne hissettiğini umursamadan birde üstüne dul olunca daha çok insanlara karşı kendini korumak her zaman tetikte olmak gerekiyor. Durum böyle olunca bende kendimi arkadaş arama siteleri verdim.

İlk önce ayrıntılı bir arkadaş arama siteleri baktım. Hangi türden arkadaşlık sitesi nasıl arkadaşlık siteleri var diye baktım. Ve anladığım kadarı ile ücretli üyelik gerektiren ücretsiz üyelik gerektiren ve ilan açabileceğim yada daha bir çok arkadaşlık uygulamaları ve arkadaşlık siteleri olduğunu fark ettim. Ancak bana göre en uygunu bu üye olarak arkadaşlık kurabileceğim siteler gibi gelmedi. Ve bu nedenden dolayı bu ücretsiz ilan açabileceğim arkadaşlık sitesini buldum ve buraya kendi adıma bir ilan açmak bana hayatımın bu döneminde çok mantıklı bir hareket gibi geldi.Şimdi biraz kendimden bahsedeyim Yaşım 38 dul daha önce bir evlilik yaptım çocuğum olmadığından dolayı anlaşarak boşandık. Doktor bir daha çocuk sahibi olamayacağımı söylediğinden beri eski eşimle anlaşamazlıklar bütün suçu bana yüklemeye sanki ben böyle olmasını istemişim gibi bir tek kendini düşünmeye başladı ve en sonunda boşandık. 5 sene oldu boşanalı.Ben dürüst, kendi ayakları üstünde duran çalışan bir bayanım. Mesleğim bir kamuda çalışıyorum.Kayseri’de yaşıyorum. Samimi, içten sıcak kanlı bir bayanım. Buraya dul bir bayan olarak yada başka amaçlar için yazmıyorum. Sadece sıcak bir yuva arayan beni veya birbirimizi anlayabileceğimiz yanında konuşabileceğim hiç bir şeyini benden saklamayan ve aynı zamanda bende ondan saklamayan arada sır ve ya başka benzeri bir şey olmayan hayatıma ruhuma hitap edecek hayata bakış acımız aynı olan aynı benzer şeyleri düşünen bir beyle hayatımı birleştirmek ve bir yuva kurmak istiyorum. Aile özlemi sıcak bir yuvam huzur ve mutlu bir ailem olsun istiyorum. Evlendikten sonra çalışmak istiyorum.

Bir beyde aradığım özellik dürüstlük, samimiyet, kibar ve nazik olmasıdır. Ailesine düşkün ailesiyle vakit geçirmesini seven ailesini mutlu etmeye çalışan bir bey istiyorum. Kötü bir alışkanlığı olmasını veya gece hayatı olmasını istemem. Yaşı 38-46 arası olabilir. Maddi konuda bir şey demek istemiyorum yanlış anlaşılmamak için. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu olması da benim için sıkıntı olmaz. Benim çocuğum olmayacağını bilip buna göre yazmasını isterim. Eşim nerede isterse yaşarım. Benim için bunlar sorun olmaz. Arkadaş arama siteleri bakar iken aklıma bunlar geldi ve bende artık hayatımı birleştirebileceğim bir eş bulma umuduyla bu ilanı açmak istedim.Arkadaş Arama Siteleri - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 16 Mayıs 2024 16 Mayıs 2024 — 00:35
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba. Tanışmak ister misiniz?

  2. Merhaba nasılsınız adım sabuhi 25 yaşındayim Azerbaycanliyim sizinle evlenmek istiyorum whatshap numaram.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar