Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Moldova arkadaş sitesi - 34 İstanbul, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Moldova arkadaş sitesi

Merhaba iyi günler ilk başta herkese bu ilanı açmayı hayatım boyunca hem düşündüm. Açıkçası bu siteyi ilk bulduğumda buraya benim de bir ilanım olsun belki ileriye doğru bir arkadaş edinebilirim diye buraya ilan açıp bırakmak istedim. Ancak bir türlü olmadı. Daha sonra kendime başka bir site buldum buda Moldova arkadaş sitesi idi. Ancak orada aradığım şeyi bulamadım.

Bu nedenden dolayı bunun alt kategorisinde bu ilanı açmak istedim. Neden Moldova arkadaş sitesi baktığımı belirtmek isterim. Aslen Moldovalı yım. Ve Türkiye ye geleli 6 yıl filan oldu ve arada sırada geri gidiyorum tabi ancak burada evlendim ve buraya taşınmıştım 6 yıl önce ancak olmadı beraber yürütemedik. Ve boşandık. Bu evliliğimden çocuğum yok. Ben sevdiğimi düşünmüştüm ancak gerçek anlamda karşımda ki kişi evlendiğim kişi beni sevmemiş ve yanlı bir karar vermişim. Bu nedenden dolayı Türkiye de İstanbul da kendi ayaklarımın üstünde duran bir bayan olarak çalışmaya kendi halimde yaşamaya başladım. Ancak yalnızlık çektiğimden dolayı ve burada hiç arkadaşım olmaması nedeni ile yani var da o kadar çok değil bir iki arkadaşım var onlarla vakit geçirir arada sırada buluşur sohbet ederiz. Ancak hayatımı düzene sokabileceğim bir aile kurabileceğim ciddi düşünen bir beyle arkadaşlık kurmak ve evlenmek isterim. Yani öyle gelip geçiçi arkadaşlık aramıyorum. Aksine hayatımı birleştirebileceğim bir yuva kuracağım bey arıyorum.Yaşım 35 bekar hayatı seven hayatta her şeyin bir karşılığı olduğuna inanan ve hayatımda ki gerçek anlamda ruh eşimi bulmak için buraya bu ilanı açmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Bakımlı ve kendine bakan bir bayanım aynı zamanda.

Bu hayatta herkesin bir ruh eşi olduğuna inanan bir insanım. Tekrar Moldova dönmeyi düşünmüyorum. Çünkü buraya alıştım ve bir düzen kurdum. Ve burada kendime uygun beni anlayacak evlilik düşünen ciddi düşünen benim gibi ruh eşini araya bir bey ile tanışmak ve arkadaşlık kurmak ve ileriye doğru evlenmek isterim. İlgilenen beylerin Moldova arkadaş sitesi ilanıma cevap verebilir.Moldova arkadaş sitesi - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 26 Nisan 2024 26 Nisan 2024 — 02:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba nasılsınız seninle tanışmak istiyorum teşekkür ederim watsap.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar