Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Yorumları - 17 Çanakkale, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Yorumları

Merhabalar ben daha önceden bir arkadaşlık sitesinde bulundum. Ancak o arkadaşlık sitesini de yorum üzerine yada tavsiye üzerine bir denemek istedim.Belki sizde bu kadar arkadaşlık sitesi var ki bir tavsiye almak yada hangi sitenin daha iyi olduğunu anlamak için yorumlara bakıyorsunuzdur. Bunun için de arkadaş sitesi yorumları benim için de önemlidir.

Hele diğer arkadaşlık sitesinden sonra bu arkadaşlık sitesine ilan açmadan önce uzun uzun diğer arkadaşların yorumlarına yada bunun hakkında paylaşılan forum sitelerine ve onların yorumlarını incelemek istedim. Çünkü diğer arkadaşlık sitesini ne kadar tavsiye üzerine almış olursam olayım benim için ideal bir site değildi. Yada bana göre bir arkadaşlık sitesi değildi. Aslında bu site tam benim istediğim tarzda bir site olduğunu biliyorum. Ancak yine de ilan açmadan yada kendi ilanımı tanıtma ilanımı açmadan önce bu ilanı açmak hem en azından denemek hem de bir şekilde alışmak için bu arkadaş sitesi yorumları ilanını açmak istedim. Benim için bu ilan açma sitesi çok uygun hem ücretsiz oluşu hem kayıt olma zorunluluğu olmayışı hem de profil vs açmadan sadece ilan açma özelliğini çok sevdim. Ve aktif bir site mi kullanan kişiler var mı diye de yorumlara göz atar iken gerçekten aktif bir site olduğun ve birçok kişinin ciddi ilişki için olsun arkadaş edinmek için olsun ev arkadaşı bakımından olsun bir sürü ilan veya çeşit çeşit ilan olduğunu gördüm.

Ve bu özelliği ile tam olarak aradığım tarzda bir arkadaşlık sitesi olduğunu düşünüyorum ve bu nedenden dolayı bir daha ki ilanım da kendimi tanıtmak ne istediğimi söylemek için sabırsızlanıyorum. Gerçekten güzel ve kullanışlı ve saygı ve güvenilir bir site olduğunu düşünüyorum. Ve umarım gerçekten herkes istediği arkadaşlığı yada amacı ne ise onu bulabilir. Ama son bir şey demeden bitiremeyeceğim gerçekten bir arkadaşlık sitesine bakar iken arkadaş sitesi yorumları o sitenin içeriğine yorumlarına göz atmayı unutmayın. En azından ben bu şekilde arıyorum. Seç içi bir insansanız bu önemli oluyor.Arkadaş Sitesi Yorumları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 13 Temmuz 2024 13 Temmuz 2024 — 00:18
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar