Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

sanal sohbet - 04 Ağrı, Bayan - Arkadaş Arıyorum

sanal sohbet

Selam ben Rana Ağrı Doğubayazıt ilçesinde yaşayan 30 yaşında dul bir bayanım. Önceki evliliğimden çocuk sahibi değilim. Buraya ilan eklemekteki amacım sanal sohbet deği ciddi bir amaç ile ilanımı ekliyorum. Dürüst bir bey ile karşılaşırsam evlilik yolunda hayatımı birleştirebileceğim bir hayat arkadaşı arıyorum. Sanal sohbet peşinde olanların ilanımdan uzak durmasını rica ediyorum. Bu nedenle ilanıma başlamadan önce amacımın sanal sohbet değil evlilik olduğunu belirtmek istedim. Bunların dışında ailem ile yaşıyorum ve aynı zamanda çalışıyorum. Tüm zamanımı işim ve kalan boş zamanımı aileme ayırıyorum. Bu nedenle pek sosyal biri olduğum söylenemez. Bu nedenle de bir arkadaşlık sitesine evlilik ilanı eklemeyi düşündüm. Birçokları gibi benimde ön yargılarım olsa da iyi birine rastlamassam artık gelen mesajlara cevap vermem en azından diyerek bu ilanı ekledim.

Aradığım bey 30 ile 35 yaş arası olabilir. Benim gibi dul olabilir ya da hiç evlenmemiş oalbilir. Ancak çocuk sahibi olmaması kriterlerimden. Ben çocuk sahibi olmadım ve bu konuda kendimi tecrübesiz gördüğümden bunu yazıyorum. Diğer yadnan maddi olarak bana denk ya da yakın bir bey olursa hayat standartlarımız en azından yakın olduğu için aramızda bir kültür ya da hayat karmaşası olmayacağını düşünmekteyim. Şunu bunu olsun diye şartlarım yok tek kriter bu konuda benim. Dış görünüş ya da fiziksel özellik gibi belirleyici kriterlerim yok. İyi niyetli dürüst yaşayan bir bey olması benim için belirleyici özellik. Dış güzellik sonra gelir. İyiliğinden şüpe etmediğim dürüst bir bey olur hiç dış görünüşü hakkında düşünmem örneğin.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar. İlanımda az da olsa kriterlerimiz özellikle açıklayarak ve sebeplerini belirterek yazmaya çalıştım. Kimseyi kırmamak ve hayata bakışımı en azından gösterebilmek için bu şekilde açıklamalar ekledim. Diğer ilanlara ve ziyaretçilere saygı ile hazırlanmış bu ilana kriterlerime uymayanların yazmamalarını rica ediyorum. Kriterlerime uymadığını düşündüğüm, amacı sanal sohbet olanların, ne olduğuna anlam veremediğim tek kelimelik mesajlar gönderenlerin iletilerine yanıt vermiyorum. Bunu ilanımda belirtmek isterim. Diğer yandan kriterlerime uyan beylerden rica ediyorum bunu mesajlarınızda belirtin, biraz kendinizden bahsedin, sizin kriterlerinizden bahsedin ya da ilanımda göremediğiniz bir konuda aklınıza takılanlar var ise sorabilirsiniz. Her bir mesajı titizlikle okuyup cevap vereceğimden emin olabilirsiniz.sanal sohbet - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 18 Şubat 2024 18 Şubat 2024 — 21:59
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba kusuruma bakmayin rahatsiz ettim sizi daha yakından tanımak istedim izniniz olursa bir yuva kurabilmek icin tanımak isterseniz.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar