Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Gaziantep Arkadaş Sitesi - 27 Gaziantep, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Gaziantep Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben Gaziantep de yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Benimle birlikte yaşıyor. Çocuğu ile ilgilenen bekar ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Benim istediğim Gaziantep arkadaş sitesi bakıyordum. Çünkü kendime uygun arkadaş edinmek ve olursa ciddi bir ilişki kurmak istediğimden dolayı buraya ilan açmak istedim.

Aslında pek buralarda takılan yada buralarda arkadaşlık kuran bir bayan değilim ama insan yalnız olunca ve bir de evlenmiş ayrılmış olunca bu gibi yerlerde insan kendine arkadaş aramak ve bulmak istiyor. Benim amacım ne kadar arkadaşlık kurmak konuşmak olsa da aslında hayatımı birleştirebileceğim beni anlayacak dinleyecek gerçekten beni sevecek ve her zaman yanımda olacak bir bey arıyorum. Biraz kendimden bahsedecek olursam bekar çalışan ailesi ile birlikte vakit geçirmesini seven bir bayanım. Benim amacım gerçekten bir aile kurmak mutlu olmak ailesini seven ve ailesine düşkün bir bayanım. Amacım evlilik gerçekleştirmek ve bu amaçla Gaziantep arkadaş sitesi ilanını açmak istedim.

Gaizantep de yaşayan bekar çalışan dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Benim gibi düşünen ve ailesine evine bağlı eşini seven bir eş arıyorum. Gaziantep arkadaş sitesi ilanıma cevap verecek dürüst saygılı bir eş arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.Gaziantep Arkadaş Sitesi - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 9 Nisan 2024 9 Nisan 2024 — 15:17
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Mrb adim aras ist yasiyorum dusunce yapimiz karekterimiz de uyumlu oldunu dusunuyorum tek isteyimiz sicak bir yuva inst.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar