Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Denizli Arkadaş Sitesi - 20 Denizli, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Denizli Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben Denizli’de yaşıyorum. Buraya uzun zamandır takip ediyordum. Ve bu yüzden bu arkadaşlık sitesi ilanına bende kendimi ilan açmak istedim. Ve bu nedenden dolayı Denizli arkadaş sitesi ilanını açmak istedim.

Daha önce de Denizli arkadaş sitesi bakmak ve arkadaşlık sitelerine bakmak ve bulmak istemiştim. Daha sonra uzun bir arayıştan sonra bu arkadaşlık sitesine baktım. Ve burayı da uzun zamandır takip ediyordum. Ve buraya da kendi ilanımı açmak bırakmak istedim. Çünkü kendimi oldukça yalnız ve mutsuz hissediyordum. Yalnız yaşayan ve hayatta yalnız olan bir bayan olmak çok zor. Etrafında seni anlayacak dinleyecek konuşacak bir arkadaş bulamamak çok zor. Aslında yalnız hissetmek bazen başka birisi için lüks olabilir ancak bu durum benim için gerçekten çok zor. Ancak yine de ne olursa olsun bu duruma alışmaya çalışıyorum. Bekar yalnız yaşayan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yapmadım. Yaşım 37 bekar çalışan bir bayanım. Maddi amaçlar için burada bulunmuyorum. Bunu da belirtmek isterim. İşte bu nedenden dolayı bu ilanı açmak ve kendimi biraz da açıklamak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Hayatım da tek istediğim mutlu huzurlu bir yuva kurmak ve aile kurmak beni anlayan beni dinleyen yanımda olan bir bey arıyorum. Ve kendime burada bunu istiyorum. Aslında yalnız olmayı ben seçmedim. Yalnız yanlış insanlara değer vermek zamanında o değer verdiğin insanlardan sana karşı yapılan hata sonuç bende artık bıktım bu gibi insanlardan ve bu yüzden bende yalnız olmayı seçtim zoraki seçtim. Ancak yine de tekrar birisine güvenmek ve tanışmak istiyorum.

Eğer benim gibi düşünen hayatında birisini arayan bir bey olursa benim gibi arkadaşlık sitelerinde Denizli arkadaş sitesi ilanını açan veya bu gibi arkadaşlık sitelerine bakan beylerin dürüst saygılı nazik kibar bir beyle tanışmak istiyorum. Yaşı 37-48 arası olabilir. İlgilenen beylerin mesajlarını beklerim.Denizli Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 1 Haziran 2024 1 Haziran 2024 — 06:51
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar