Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Param Yok - 60 Tokat, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Param Yok

İyi günler ben aslında daha önceden de bazı arkadaşlık sitelerinde bulundum. Ancak hiçbiri benim istediğim yada düşündüğüm gibi olmadı. Bu nedenden dolayı da bende evlenmek istiyorum param yok şeklinde ilan açabileceğim kendimi tanıtabileceğim bir arkadaşlık sitesi bakıyordum.

Ve bu arkadaşlık sitesini buldum. Ben daha önceden bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden bir çocuğum var. Ailesine düşkün sahip çıkan evine ve ailesine karşı bağlı bir bayanım. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evini ailesinin mutluluğunu düşünen bir bayanım.Yaşım 45, Benim istediğim aslında beni anlayan dinleyen beni önemseyen beni sevecek bir eş arıyorum işte bunun için de evlenmek istiyorum param yok ilanını açmak istedim. Tokat ta yaşıyorum. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Ne kadar çalışan bir bayan olsam da tabi şu şartlar altında tek başına bir ev geçindirmek de o kadar zor oluyor. Tek bir kişinin çalışması yetmiyor. Bir de çocuk olunca iyice zorlaşıyor. Ben hem maddi açıdan hem de manevi açıdan artık oldukça yoruldum. Bu nedenden dolayı da evlenmeyi düşünüyorum. Tabi maddi açıdan deyince öyle çok bir büyük bir beklentim yok. Ama evleneceğim beyin en azından düzenli bir işi veya geliri olmasını isterim. Yani bu gibi bir beklentim var.

Beni anlayan dinleyen evine ailesine karşı düşkün olan beni dinleyecek beni önemseyen birbirimizi anlayabileceğimiz bir evlilik düşünüyorum. Yaşı 45-55 arasın da olan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. İstediği yerde yaşayabilirim bu konuda bir sıkıntım olmaz. Kötü bir alışkanlığı veya gece hayatı olmayan evine ailesine karşı dürüst saygılı bakımlı bir bey arıyorum.Evlenmek istiyorum param yok ilanımla ilgilenen beylerin evlilik düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen beylerin cevaplarını beklerim.Evlenmek İstiyorum Param Yok - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 2 Haziran 2024 2 Haziran 2024 — 03:26
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar