Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

görüntülü sohbet - 02 Adıyaman, Bayan - Arkadaş Arıyorum

görüntülü sohbet

Şeyma ben Adıyaman Besni de yaşıyorum 26 yaşında ev kızıyım. Buraya ilan eklemekteki amacım ciddi ileriye dönük planları olan aklı başına bir bey ile tanışıp evlilik yolunda ilerlemek. Gerekirse mesajlarına güvendiğim beyler ile en azından bir kez görüntülü sohbet edip sonrasında ilerlemeyi düşünüyorum. Ancak öncelikle kendinizi mesaj ile tanıtıp güvenimi kazanmalısınız. Güvendiğim beyler ne kadar doğru söylüyorlar bilem şansım olmadığından whatsapp ya da skype ile en az bir kez görüntülü sohbet ile son kez söyledikleri doğrumudur bir daha konuşup ciddi bir yolda ilerlemeyi istiyorum. Buradan kendini tanıtmadan görüntülü sohbet etmek isteyenler var ise boşa yazmasınlar yanıt alamazlar.

Adıyaman ve çevresinde yaşayan beyler öncelikli olarak tercihimdir. Yaş olarak 25 ile 35 yaş arası beyler yazarlarsa sevinirim. Hem maddi hemde manevi olarak evliliğe hazır ve bu konuda kesin kararlı olan beylerin mesajlarını bekliyorum. Maddi olarak orta ve yüksek gelir seviyesi olarak düşünüyorum ancak çok dürüst biri olur ise düşüncem değişedebilir. Dış görünüş olarak fiziksel bir standartım yok ancak kendine bakan ve görüntüsüne dikkat eden beyler tabiki daha çok ilgimi çekecektir diye düşünüyorum. Şu an için ev kızıyım ancak evlendikten sonra gerekirse çalışadabilirim eşim nasıl isterse o şekilde yaşarım önemli olan evimizin huzuru ve mutluluğu benim için ilk aşamada. Ben hiç evlilik yapmadım o nedenle ya hiç evlenmemiş ya da evlenip boşanmış ise çocuk sahibi olmayan beyler yazabilirler. Ancak her zaman ilk tercihim daha önce evlilik yapmamış beyler olacaktır bunu da belirtmeden geçmek istemiyorum.

Çok uzatmadan bir kaç kriter ile ilanımı özetlemeye çalıştım. Belirttiğim kriterlere uymayan beyler lütfen yazmasınlar yazdıklararına yanıt alamazlar. Ancak kriterlerime uyorsanız da bunu mesajlarınızda belirtirseniz sevinirim. Tek kelime ile kriterlerime ne kadar uygunsunuz bilemem. Mesajlarınızda biraz kendinizden bahsedin ya da kendi kriterlerinizi yazın ki hakkınızda fikir sahibi olayım ve size yanıt yazabilecek birşeyler bulabileyim.görüntülü sohbet - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 22 Nisan 2024 22 Nisan 2024 — 19:39
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Selam yasım 24 gaziantep merkezdeyim 178 69 esmerim kuaförüm sakıncası yoksa sizinle görüşmek istiyorum ..

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar