Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Hayırlısıyla Evlenmek İstiyorum - 19 Çorum, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Hayırlısıyla Evlenmek İstiyorum

Evlenmek yuva kurmak düzenli bir aile olmak mutlu olmak sevilmek veya sevmek herkes ister. Ancak bunu gerçekleştirmek işte o zor olan bir şey. Bence bunları ister iken iki tarafında karşılıklı olarak aynı şeyleri hissetmesi istemesi bence önemli. Sonuçta evlilik iki kişilik bir durum.Bunun için bende hayırlısıyla evlenmek istiyorum kendime bir yuva kurmak aile kurmak istemekteyim.

Bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ne kadar bir insan yalnız olsa da arkadaşlık için olsun evlilik için olsun hayatında ki doğru kişiyi bulmak ister. Bu arkadaşlık dostluk veya evlilik için de geçerli bir durum diye düşünüyorum. İşte bende bunun için doğru kişiyi bulabilmek için hayırlısıyla evlenmek istiyorum ve buraya da ilk kez ilanımı açmak istedim. Biraz kendimi tanıtacak olursam ben bekar yalnız yaşayan bir bayanım. Yaşım 33 bekarım. Daha önce bir evlilik yaptım. Hem yaşım çok gençti. 18 yaşında bir evlilik yaptım sevdiğimi düşünmüştüm ve evlenmek istedim. Ailem kabul etmese de evin tek çocuğu olarak sonradan bu duruma istemeyerek de olsa tamam dediler. Ancak insanların zaman içinde değiştiğini ve özellikle o çocuksu düşüncelerin zaman içinde değiştiğini çok iyi anladım. Çünkü iki taraf da artık bu evliliğin gerçekten bir anlamı olmadığını birbirimizi sevmediğimizi düşünmeye başlamıştık. Bu evliliğin bitmesi tek taraflı olan bir şey değil benim de ve onun da hataları vardı. Yani bu evliliğin bitmesi ikimizin de istediği bir şeydi. Çünkü o 18 yaşında ki gibi düşünmüyorduk. Büyümüştük ve düşüncelerimiz birbirimize karşı olan hislerimiz de değişmişti ve bu şekilde ayrılmaya karar verdik. Boşanalı 5 sene olmak üzere. O kadar zaman geçtikten sonra bende artık kendi yuvamı kendi ailemi kurmak istiyorum. Bu sefer gerçekten severek ve aklı başında bir aile kurmak ve mutlu olmak istiyorum. Önce ki evliliğimden çocuk sahibi değilim. Yalnız yaşayan çalışan kendi ayakları üstünde duran Çorum da yaşayan bekar bir bayanım.

Benim gibi evlilik düşünen evliliğin gerçek anlamını önemini aile kurmanın ne demek olduğunu bilen ve evlilik düşünen bir bey arıyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine bağlı gece hayatı olmayan bir bey olması benim için yeterlidir. Ciddi düşünen bir beyle hayırlısıyla evlenmek istiyorum ilgilenen beylerin yaşı 33-39 arası olan beylerin cevaplarını beklerim.Hayırlısıyla Evlenmek İstiyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 27 Nisan 2024 27 Nisan 2024 — 19:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar