Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Libya’da Evlenmek İstiyorum - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Libya’da Evlenmek İstiyorum

Merhabalar ben Libya da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Yaşım 42 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı dürüst bekar çalışan bir bayanım. Ben Libya da kendime ait bir düzen kurdum. Daha önce den Türkiye de yaşıyordum. Ancak iş nedeniyle 4 yıl önce buraya geldim. Ve burada kendime bir düzen kurdum. Tabi ne kadar insan yalnız başına olabiliyorsa ben de o kadar yalnız başına başarabilen bir bayanım. Ben Libya’da evlenmek istiyorum bunun için de bir arkadaşlık sitesi arıyordum.

Aslında daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden 1 çocuğum var o da benim yanımda Libya da yaşıyor. Bekarım burada kendime ait bir düzen kurdum. Çalışan dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayanım. Libya ya boşandıktan sonra geldim ve iş nedeniyle de burada kendime ait bir düzen kurmaya çalıştım. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Türkiye de pek bir şeyim kalmadı o yüzden ancak tatil amaçlı gelebiliyorum. Sonuçta kalacak bir yeri olmayınca insanın her zaman gelemiyor ve bunun içinde bende tatil zamanları geliyorum bir hafta filan kalıp tekrar evime geri dönüyorum. Ben tekrar evlilik düşünüyorum artık hayatımı bir düzene koydum ve yalnız kalmak istemiyorum yalnız olmak yalnız kalmak istemediğim için Libya’da evlenmek istiyorum bunun için de bu bulduğum arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Bir insanın yalnız olması yalnız başına mücadele vermesi kendine bir düzen kurması ne kadar zor bilemezsiniz hele yalnız başına başka bir ülkede sıfırdan başlamak benim için çok zordu.

Ancak artık bir düzen kurdum. Ve bu düzenim de de artık yalnız olmak yalnız kalmak istemiyorum. Bunun için de Libya’da evlenmek istiyorum maddi konuda bir beklentim yok. Evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir benim için sorun olmaz. Birbirimizi tanıdıktan sonra anlaşabildikten sonra ciddi düşünebiliriz. Yeni bir başlangıç arayan yeni bir hayat kuran bekar Libya da yaşayabilecek bu konuda bir sorunu olmayacak bir bey arıyorum. Yaşı 42-49 arası olan dürüst evine ailesine karşı saygılı sorumluluk sahibi evine ailesine bağlı bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Libya’da Evlenmek İstiyorum - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 1 Nisan 2024 1 Nisan 2024 — 21:05
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba nasılsınız yazdığınız bilgiler halen geçerli mi ? Ben de Libya’ya yeni geldim emekli bir inşaat mühendisiyim. Ciddi iseniz görüşmek isterim.

  2. bende bekarım libya yeni geldim libya nın neresinde yaşıyorsun inşallah görüşürüz.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar