Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

İsviçre Arkadaşlık İlanları - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

İsviçre Arkadaşlık İlanları

Merhaba ben İsviçre de yalnız yaşayan bekar bir bayanım.Buraya öğretimimi tamamlamak için gelmiştim.Ancak daha sonradan alıştım ve geri dönmeyi düşünmedim. Ve bu şekilde halen burada yaşıyorum.Tabi Türkiye ye gidip geliyorum. Çünkü ailem her şeyim orada ve onları görmek hasret gidermek özlem duygumu biraz olsun dindirmek için her fırsatta gelmeye çalışırım. Benim İsviçre arkadaşlık ilanları bakıyordum nette aslında.

Ancak pek bulamadım bununla ilgili İsviçre arkadaşlık ilanları ile ilgili benim gibi istediğim bir şekilde ilan. Aslında var ama benim ilgimi çeken bir ilan bulamadım ve bu nedenden dolayı da kendi ilanımı açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 36 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir beyim. Hiç evlilik yapmadım. Çünkü okumak iş derken başka bir yerde hayat düzen kurmak derken bunlara fırsat yada ciddi bir ilişkiye fırsat bulamadım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün bir bayanım. Benim istediğim ciddi bir ilişki düşünen bir beyle tanışmak ve arkadaşlık kurmak ve olursa ileriye doğru evlenmek istiyorum. Çünkü artık bende kendime ait bir aile düzen kurmak istiyorum. Tek başına hayat sürmüyor. Okul zamanından beri hem tek başıma hayatımı sürdürdüm. Artık bende tek olmak istemiyorum. Bir aile kurmak bir yuva kurmak beni seven beni düşünen bir bey bulmak istediğim için bu ilanı açmak istedim. Evlendikten sonra İsviçre de yaşamayı düşünüyorum. Çünkü buraya alıştım ve bir düzen kurdum. Eğer yurt dışında yaşamayı düşünen bir bey olursa yada yaşayan bir bey olursa çok iyi olur.

Benim gibi aklında evlilik düşüncesi olan evlilik düşünen bir yuva aile kurmak isteyen bekar çalışan maddi yönden bir sıkıntısı olmayan evine ailesine bağlı dürüst, saygılı, kibar,nazik, anlayışlı, kültürlü ve bakımlı bir beyle tanışmak arkadaşlık kurmak isterim. Kötü bir alışkanlığı olmasını ve gece hayatı olmasını istemem. Kendisine İsviçre arkadaşlık ilanları bakan bir beyle yada ilanımla ilgilenen beylerin yazmasını cevap vermesini isterim. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Yaşı 36-41 arası olan beylerin cevaplarını beklerim.İsviçre Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 22 Nisan 2024 22 Nisan 2024 — 23:50
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar