Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum - 66 Yozgat, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum

Merhabalar iyi günler herkese ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi konuda durumu iyi olan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı ve ayrılmaya karar verdik. Yaşım 38 bekar çalışan yalnız yaşayan bir bayanım. Ben aslında uzun zamandır düşünüyordum ancak bir türlü kendimi tam olarak anlatabileceğim bir site bulamadım. Bunun için de bu siteye evlenmek istiyorum ilanını açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Önce ki evliliğimden 1 çocuğum var onunla birlikte yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Önce ki evliliğim o kadar uzun sürmedi. Boşanalı 5 sene oldu. Aslında evlilik düşünmüyordum en azından çocuğum biraz daha büyüyene kadar ancak inanın dul tek başına bir çocuk büyütmek ve toplum tarafından bazı baskılar sonuçu bende evlenmek istiyorum artık çünkü en azından benim çocuğum başında olacak beni anlayacak yanında mutlu olabileceğim ve en çok da yalnız olmayacağım için evlilik düşünmeye başladım. Bunun için de bu arkadaşlık sitesi benim için çok uygun geldi. Ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yozgat ta yaşıyorum.Çalışıyorum maddi konuda bir sıkıntım yok evine ailesine düşkün samimi dürüst sıcak kanlı bir bayanım. Pek bir sosyal hayatım yok daha çok iş ve ev ve çocuğumla ilgilenirim iki kişilik bir hayatım var oda ben ve çocuğum işte. Erken yaşta dul olmak hem de çocukla birlikte olmak ve bazı yanlış anlaşılmalar oluyor ve herkese insan güvenemiyor çünkü bayan da olsa erkek de olsa hemen yanlış anlaşılmalara kapılabiliyor insan ve bende bu yüzden hayatımı çocuğum ve işime adadım. O yüzden pek sosyal bir hayatım yok.

Ama bende artık evlenmek istiyorum çünkü bu durumdan ve bu yalnızlıktan sıkıldım artık bende mutlu olmak istiyorum.Evine ailesine düşkün kibar nazik anlayışlı bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Yaşadığı yerin de bir önemi yok sonuçta insan sevdikten ve anlaşabildikten sonra istediği yerde yaşar diye düşünüyorum. Kötü bir alışkanlığı olmasın ve gece hayatı olmasın benim için yeterlidir. Benim gibi düşünen evlilik düşünen ciddi olan bu konuda ve yaşı 38-47 arası olan olgun evine ailesine düşkün evlilik düşünen beylerin cevaplarını bekliyorum.Evlenmek İstiyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 15 Nisan 2024 15 Nisan 2024 — 08:32
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar