Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Lüleburgaz Arkadaş Ara - 39 Kırklareli, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Lüleburgaz Arkadaş Ara

Ben Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde yaşıyorum. Buraya ilk başta ilan açma sebebimi açıklayayım Lüleburgaz arkadaş ara istediğimden dolayı aklıma ancak arkadaşlık sitesi geldi. Ve kendime uygun güvenebileceğim bir arkadaşlık sitesini bulmaya çalışır iken bu arkadaşlık sitesini gördüm ve bende arkadaş aramak istediğimden dolayı buraya kendi adıma bir ilan açmak istedim.

28 yaşında bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Ana sınıfı öğretmeniyim. Çocukları çok severim. Bu yönden hep kendimi geliştirmeye çalışırım. Çocuk psikoloji olsun oyunları olsun bol bol kitap okurum ve kendimi geliştirmek için sınavlara girerim. Hayvanları doğayı çok severim. Boş vakitlerimde ailem ile vakit geçirmeyi ailem ile evde olmayı veya başka şeyler yapmayı seven bir bayanım. İşim ve ailem haricinde başka bir şeyim yok. Kendimi işime ve aileme adadım diyebilirsiniz. Dürüst, saygılı, kibar, samimi, sohbet etmeyi konuşmayı çok severim. Özellikle çocukları çok severim. Ve onlarla iç içe olmak beni çok mutlu ediyor. Çünkü herkes den daha samimi çocuklar kötü düşünmezler çıkar gözetmezler seni sen olduğun için severler, saf ve temiz severler bu yüzden hayvanlar olsun çiçekler olsun çoçuklar olsun benim vaktim daha çok böyle geçiyor. Çünkü insanlardan göremediğin sevgiyi saygıyı bir hayvanı beslersin ondan görürsün bir çocuğu seversin bir şeyler öğretirsin ondan görürsün birde karşılık beklemeden çıkar gözetmeden bu nedenle onların sevgisi daha saf ve temiz benim gözümde. Bir bitkiyi severek öperek büyütürsün bir çiçeği severek konuşarak suyunu verirsin ve o daha çok büyür ama sevmezsen suyunu vermezsen kırılır kurur. Bence de aşk sevgi de böyle bir şey bana göre o yüzden insanlardan daha çok hayvanlarla çocuklarla bitkilerle vaktim geçiyor. Ancak biraz da olsa insanlarla iletişim kurmak ve belki olur da ileriye doğru ciddi düşünebileceğim birbirimize uygun birisi çıkar diye bir tane de benim ilanım olsun diye Lüleburgaz arkadaş ara ilanı açmak istedim.

Hayata benim gibi bakan maddi amaçlar için burada değilim onu söylemek isterim. Çıkar karşılık beklemeden sevebilecek saygı duyabilecek dürüst olabilecek ailesine etrafına karşı saygılı dürüst bir beyle tanışmak arkadaş olmak isterim. İlk başta arkadaşlık diyorum çünkü kimseyi tanımadan hayatına sokamazsın uygun musunuz birbirinize yada hayata karşı aynı şeyleri mi düşünüyorsunuz yada hayatı aynı şekilde mi bakıyorsunuz bilmeden tanımadan kimseyle evlenmezsin bu yüzden ilk başta Lüleburgaz arkadaş ara istedim.Lüleburgaz Arkadaş Ara - 6 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 20 Nisan 2024 20 Nisan 2024 — 17:20
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

6 Yorum

Yorum Yap
  1. İsmim murat antalyada yaşıyorum fakat bir müddet luleburgaz da yasiyacam.

  2. İsmim ersin 46 yaşındayım bekarım tek yaşıyorum buraya yeni tayin oldum sizi tanımak isterim.

  3. Ben ismail lüleburgaz da yaşıyorum buraya yeni geldim.

  4. benim bir oglum var kamuda yönetıcı uzunköprüde görev yapıyor hi evlilik yapmadı karşına birisi çıkmadı herhalde biz lüleburgazda oturuyoruz sizin kibi kültürlü birisi ile arkadaş olmasını isterim oglum 1977 dogumlu kültürü yeride birisi eger olumlu cevap alırsam birbirnizle tanışma olur siz ne düşünüyorsunuz.

    1. ben şu an alpulluda yazlıgım var orda kalıyorum.

  5. merhaba tekirdağdan yazıyorum 36 yaşında konuşmasını ve kaliteli sohbetimle bilinirim seni tanımak isterim…

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar