Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş İlanları Telefonları - 17 Çanakkale, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş İlanları Telefonları

Aslında benim bir arkadaşlık sitesine ilan açma gibi bir fikrim yoktu. Sadece arkadaş ilanları telefonları yani telefon numaralarına bakıyordum. Ancak sizin de bildiğiniz gibi bir sürü sahte numara mevcut özellikle bu telefon numaraları olan yani kişilerin kendi yazmamış olduğu seri halde olan numaralar var.

Ve bunlara pek güvenemedim. Benim istediğim bir beyin kendi telefon numarası bırakması veya benim telefon numaramı bırakabileceğim bir yer yada bir site arıyordum ancak hangi siteye baktıysam bu şekilde istediğim için yani telefon numaramı bırakabileceğim bir site bulamadım. Bunun için de arkadaş ilanları telefonları açabileceğim bir arkadaşlık sitesi aramaya başladım. Ve bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ben bekar bir bayanım.Yaşım 31. Çanakkale de ailem ile birlikte yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve kısa süren bir evlilik oldu.Aslında severek ve uzun zaman tanıştıktan sonra evlenmeye karar verdik. Ancak insanlar değişiyormuş ve bir sürü sonra baktık ikimizde birbirimizi tam olarak tanıyamadığımıza karar verdik ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Çalışıyorum ailem ile bilikte yaşıyorum. Benim istediğim yada bu ilanı açma nedenim kendime arkadaş bulmak istediğim yada tanışmak istediğim için bu ilanı açmak istedim. Ancak benim burada konuşacak yada burada harcayacak zamanım yok. Bu nedenle tanışmak ciddi samimi olarak konuşmak isteyen beylerle telefondan iletişim kurmak istediğim için bu ilanı açmak istedim.Maddi bir amacım yok ve bu gibi bir beklenti ile bu ilanı açmıyorum. Amacım arkadaş edinmek konuşmak sohbet etmek tanışmak istediğim için bun ilanı açmak istedim.

Benim gibi düşünen arkadaş olmak isteyen tanışmak isteyen kendisine arkadaş bulmak isteyen olursa da ileriye doğru aklında evlilik düşüncesi olan bir beyle tanışmak konuşmak isterim. Bunu da telefon numarası ile yani telefondan konuşarak yapmak istiyorum. Yaşı 31-38 arası olan evlenmiş ayrılmış da olabilir bekar da olabilir. Ciddi kibar nazik dürüst olan ve arkadaşlık kurmak isteyen ve arkadaş ilanları telefonları bakan beylerin cevaplarını beklerim.Arkadaş İlanları Telefonları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 24 Şubat 2024 24 Şubat 2024 — 23:36
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar