Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Hollanda - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Hollanda

İyi günler ben Hollanda da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Yaşım 36 bekar çalışan bir bayanım. Ben aslında evlenmek istiyorum Hollanda yaşayan bir bayan olarak ve bunun için de buraya ilan açmak istedim.

Çünkü etrafımda yada yabancı bir ülkede yaşamak zor oluyor sonuçta insanlarla arkadaşlık kurmak veya kendine göre birisini bulmak da bir o kadar zor oluyor. Ben de bunun için evlenmek istiyorum Hollanda ilanını açabileceğim yada kendimi tanıtabileceğim bir arkadaşlık sitesi aramak istedim. Burada burayı uygun buldum. Ben bekar çalışan Hollanda da yaşayan bekar bir bayanım. Çocukluğumda beri burada yaşıyorum. Ailem zamanında buraya gelmiş yerleşmiş ve bende burada doğdum büyüdüm. Tabi Türkiye de evimiz kendimize ait evimiz ve yaz tatilleri geliyoruz. Ancak yaşantım hayatım işim gelirim düzenim her şeyim burada bunun için de eğer evlenirsem tekrar dan burada yaşayabilecek benimle burada da yaşayabilecek bir bey arıyorum. Daha önce ki evliliğim için Türkiye de yaşadım. Ancak dediğim gibi yapamadım. Sonuçta insanın alışıp büyüdüğü bir yer var ve onu bozup başka bir yerde yaşamak bana göre değil yapamadım ve bu yüzden ayrıldık. Dürüst saygılı bakımlı kendine özenen çalışan kibar bir bayanım. Evine ailesine düşkün bir bayanım.

Evlilik düşüncesi olan ve evlilik düşünen ve bu amaçla tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen ve bu amaçla konuşmak isteyen beylerin cevaplarını beklerim. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Yaşı 36-45 arası olan Hollanda da yaşayan veya evlenmek istiyorum Hollanda benimle birlikte yaşayabilecek dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Evlenmek İstiyorum Hollanda - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 14 Mayıs 2024 14 Mayıs 2024 — 19:51
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar