Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Tanışma Siteleri - 10 Balıkesir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Tanışma Siteleri

İyi günler artık bir arkadaşla tanışmak yada hayatında yeni insanlar tanımak istediğin zaman gerçekten zor bir durum. Çünkü artık insanlar daha çok teknolojiye kapılmış durumda ve bunun için de içine kapanık bir durum ortaya çıkıyor. İşte bunun için ben de arkadaş tanışma siteleri bakıyordum.

Çünkü artık insanlar kendi içine kapanık veya teknolojiyi sonuna kadar kullanıyorlar ki dışarıda günlük hayatında gerçekten yeni bir insanla tanışmak yada tanımak oldukça zor bir durum oldu. Çünkü insanlar uzak duruyor. Haliyle sende öyle önüne gelen herkese inanıp güvenemiyorsun yada arkadaş arıyorum diye gezemiyorsun ve hayata ayak uydurmak zorunda kalıyoruz. İşte bunun için bende arkadaş tanışma siteleri bakıyordum. Ancak pek kendi açımdan düşündüğümde pek bir tanışma sitesi benim için uygun gelmedi. VE uzun bir arayıştan sonra burada ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ve arkadaşlık kurabileceğim yeni insanlarla tnaışabileceğim sohbet edebileceğim dostluk kurabileceğim bir arkadaş aradığım için buraya ilan açmak istedim. Ben çalışa ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Maddi konuda bir zorluk çekmiyorum yada bir beklentim yok. Amacım gerçekten arkadaşlık kurabileceğim yeni insanlarla tanışabileceğim bir arkadaş arıyorum. Bayan veya erkek olabilir. Amacım konuşmak sohbet etmek yeni insanlar tanımak istediğim için bu ilanı açmak istedim.

Dürüst güvenilir gerçekten dostluk kurmak arkadaşlık kurmak sohbet etmek yeni insanlarla konuşmak isteyen hayatında biraz değişiklik arayan ve arkadaş tanışma siteleri bakan ve ya ilgilenen bayan ve ya erkek arkadaş arıyorum. Benim için önemli olan dürüstlük ve saygı ve bu açıdan ilgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.Arkadaş Tanışma Siteleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 6 Şubat 2024 6 Şubat 2024 — 13:59
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar