Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Tekirdağ Arkadaş Sitesi - 59 Tekirdağ, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Tekirdağ Arkadaş Sitesi

İyi günler ben Tekirdağ da yaşayan yalnız olan bir bayanım. Yaşım 33 bekar daha önce evlilik yapmadım. Ancak hayatımda nişanlanma gibi bir durum oldu. 5 sene sonra tamam bu dediğim kişi ile hayatımın önemli yerinde ciddi adımlar atmaya karar vermiştik. Ancak herkes ilk başta tanıdığın kişi olmayabiliyor. Ve nişanı bazı sebeblerden ötürü bozmaya karar verdim. Çünkü sonradan üzüleceğimi tahmin ettim. Ve hayatımda ondan sonra ciddi düşündüğüm birisi olmadı yada ben istemedim. Daha sonra Tekirdağ arkadaş sitesi bakmaya karar verdim.

Ancak nette bakar iken Tekirdağ arkadaş sitesi diye bir çok arkadaşlık sitesi karşıma çıktı aslında aklımda hiç olmayan bir şey di. Ancak yalnızlıktan kimsesizlikten o kadar çok bunaldım ki etrafıma baktıkça benim yaşıtlarımın mutluluğunu gördükçe ailelerini yuvalarını mutluluklarını gördükçe imrenir oldum ve yalnızlığım her gün daha da büyüdü. Bu nedenden dolayı bakmaya karar vermiştim.Ve daha sonra bir sürü arkadaşlık sitesi olduğunu görünce bana göre en uygun olan bu arkadaşlık sitesine ilan açmak benim için daha çok mantıklı geldi. Dürüst, bakımlı, saygılı, samimi bir bayanım. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Hayatımda hem yalnızdım. Ancak artık bende bir ailem olsun sıcak bir yuvam olsun içinde huzur mutluluk duyduğum bir yuvam olsun istiyorum. Ve bu nedenden dolayı da buraya ilan açmak istedim. Pek sosyal bir bayan değilim bunun nedeni galiba insanlardan soğumam daha çok boş vakitlerinde evinde vakit geçiren bir bayanım.Maddi amaçlar için burada değilim. Ve bunun gibi tekliflerle gelen kişilere kesinlikle cevap vermem.Bunu da belirtmek isterim. Benim istediğim benim gibi ciddi düşünen bir yuva aile kurmak isteyen bir beyle tanışmak ve arkadaşlık kurmak ve anlaşabileceğimize bakmak.

Benim istediğim kişi öncelikle yaşı 33-40 arası olabilir.Evlenmiş ayrılmış olabilir. Veya bekar da olabilir. Çocuğu olmazsa sevinirim. Bu çocuk sevmediğimden değil. Aksine çocukları çok severim. Ancak bu özel güzel duyguyu kendimde tatmak isterim ondan bu söyledim. Maddiyat benim için önemli değil. Evine bakabilsin benim için yeterlidir. Evlendikten sonra çalışmak isterim ki evime aileme benim de katkım olsun isterim. Tekirdağ da yaşayan bir bey arıyorum. Ancak olmazsa da olur istediği yerde yaşayabilirim anlaşabilmek önemlidir. Evine ailesine düşkün kötü bir alışkanlığı olmayan gece hayatı olmayan bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin Tekirdağ arkadaş sitesi bakan benim gibi yalnızlığına çözüm arayan beylerin cevaplarını bekliyorum.Tekirdağ Arkadaş Sitesi - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 7 Kasım 2023 7 Kasım 2023 — 12:31
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba 42 yaşındayım Çerkezköy de yaşıyorum bekarım hiç evlenmedim sizinle tanışmayı isterim doğrusu.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar