Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanı Vermek İstiyorum - 22 Edirne, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanı Vermek İstiyorum

İyi günler ben evlilik düşünen bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık ve bu evliliğimden bir çocuğum var. Aslında daha evlilik düşünmüyordum. Ancak tek başına olmuyor gerçekten zor maddi açıdan bir zorluk değil bu manevi açıdan bir zorluktan bahsediyorum. İşte bu yüzden de evlilik ilanı vermek istiyorum ve bunun için de en uygun yer olarak bu siteyi gördüm.

Ve buraya kendimi tanıtmak ve ne istediğimi söyleyerek ilan açmak ve hem de kendimi açıklayabileceğim kendime uygun bir site arar iken bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak ve sizlere kendimi açıklamak istedim. Yaşım 44 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran ailesine bağlı saygılı sadık bir bayanım. Edirne de yaşıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün bakımlı dürüst saygılı bir bayanım. Bir çocuğum var onunla birlikte yaşıyorum. Aslında dediğim gibi evlilik düşünmüyordum. Ancak son zamanlarda yaşadığım bazı sıkıntılardan dolayı bu konuyu tekrar düşünmeye başladım. Bu sıkıntılar manevi sıkıntılar maddi olarak çok şükür bir sıkıntım yok. Ancak dul olmak ve bu şekilde çalışmak artık gerçekten zor insanların sana karşı yaklaşımı bakışı gerçekten kötü. Ve ben de artık bu durumdan oldukça yoruldum. Ve bu yüzden de tekrar evlenmek kararı aldım. Ve bunun için de evlilik ilanı vermek istiyorum şeklinde bir ilan açmak istedim.

Beni anlayan gerçekten benim gibi evlenmek isteyen hayata bakış açısı aynı olan bir bey arıyorum. Yaşı 44-52 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Maddi konuda bir beklentim yok evine bakabilsin benim için yeterlidir. Evlendikten sonra çalışmak isterim ki evime aileme katkım olsun isterim. Dürüst, saygılı, kibar karşısında ki hayatında ki bayana değer veren bir bey arıyorum. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan ne istediğini bilen aklı başında bir bey arıyorum. Yaşadığı yer fark etmez benim için istediği yerde yaşayabilirim. Benim gibi evlilik ilanı vermek istiyorum yada evlenmeyi düşünen ciddi olan beyleri cevaplarını beklerim.Evlilik İlanı Vermek İstiyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 12 Temmuz 2021 12 Temmuz 2021 — 20:48
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar