Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanı Vermek İstiyorum - 22 Edirne, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanı Vermek İstiyorum

İyi günler ben evlilik düşünen bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık ve bu evliliğimden bir çocuğum var. Aslında daha evlilik düşünmüyordum. Ancak tek başına olmuyor gerçekten zor maddi açıdan bir zorluk değil bu manevi açıdan bir zorluktan bahsediyorum. İşte bu yüzden de evlilik ilanı vermek istiyorum ve bunun için de en uygun yer olarak bu siteyi gördüm.

Ve buraya kendimi tanıtmak ve ne istediğimi söyleyerek ilan açmak ve hem de kendimi açıklayabileceğim kendime uygun bir site arar iken bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak ve sizlere kendimi açıklamak istedim. Yaşım 44 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran ailesine bağlı saygılı sadık bir bayanım. Edirne de yaşıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün bakımlı dürüst saygılı bir bayanım. Bir çocuğum var onunla birlikte yaşıyorum. Aslında dediğim gibi evlilik düşünmüyordum. Ancak son zamanlarda yaşadığım bazı sıkıntılardan dolayı bu konuyu tekrar düşünmeye başladım. Bu sıkıntılar manevi sıkıntılar maddi olarak çok şükür bir sıkıntım yok. Ancak dul olmak ve bu şekilde çalışmak artık gerçekten zor insanların sana karşı yaklaşımı bakışı gerçekten kötü. Ve ben de artık bu durumdan oldukça yoruldum. Ve bu yüzden de tekrar evlenmek kararı aldım. Ve bunun için de evlilik ilanı vermek istiyorum şeklinde bir ilan açmak istedim.

Beni anlayan gerçekten benim gibi evlenmek isteyen hayata bakış açısı aynı olan bir bey arıyorum. Yaşı 44-52 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Maddi konuda bir beklentim yok evine bakabilsin benim için yeterlidir. Evlendikten sonra çalışmak isterim ki evime aileme katkım olsun isterim. Dürüst, saygılı, kibar karşısında ki hayatında ki bayana değer veren bir bey arıyorum. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan ne istediğini bilen aklı başında bir bey arıyorum. Yaşadığı yer fark etmez benim için istediği yerde yaşayabilirim. Benim gibi evlilik ilanı vermek istiyorum yada evlenmeyi düşünen ciddi olan beyleri cevaplarını beklerim.Evlilik İlanı Vermek İstiyorum - 3 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 18 Mayıs 2024 18 Mayıs 2024 — 10:22
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

3 Yorum

Yorum Yap
  1. Selam ben 44 yaşındayım Malatya’da yasiyirum ne istediğini bilen evlilik düşünen yanlız yaşayan bir bayanla tanışmak isterim benim kimsem yok tekim bir sevdiğim olsun istiyirum yalan dolan olmadan dürüstçe çıkar oesinden koşmayan bir bayanla tanışıp evlenmek isterim.

  2. Merhaba ismim bircan yaşım 25 daha önce hiç evlenmedim yurt dışında kalıyorum anne ve babamı ben daha küçük yaşta kaybettim ablam ile kalıyorum ve aylesi ile ablam evli 2 çocugu var artık benim de evlenme cagımın geldigini düşünüyorum benim tek niyetim bi yuvam olması bi aylem olması küçük yaşta anne ve babamı kaybettigim için ayle sevgisi nedir bilmiyorum sizden tek istedigim sadece ciddi düşünen beni arasın gercekten evlilik.

  3. Merhaba ismim ibrahim 29 yaşındayım, ” evlendim ayrıldım ” , ilanı sadece evlilik yapmamış ya da benim gibi olan kişilerin mesaj veya aramasını istiyorum.Dikkatli okuyunuz;
    Evlendim 2 ay sürdü evlilik yurt dışı evliliğiydi ve ayrıldım kağıt üzerinde evliliğim bitti bunu anlatmak çok zor bir şey kimse
    daha önce ilişki yaşamış biriyle evlenmemişse evlilik istemez, bende bekar kaldığım sürece ve evliliğim süre zarfın da ilişkim olmadı bunu herkes biliyor.Ailesi nedeni ile ayrıldım evliliğe devam edecek bir durum yoktu anlaşmalı boşandık.İlanımı bırakıyorum bu şekil de kısmet aramak bende istemezdim.İnsan sevmeyi sevilmeyi yuva kuracak bir kalp arıyor, sevgiye küsmüş biri değilim,Rabbimin imtihanı sabrediyorum başıma gelen her şeye razıyım, işimde gücümde bir insanım asla sigaram alkol kötü bir alışkanlığım yoktur,haram diye hiç bir kızla tokalaşmıyorum iş görüşmesi olsun samimi arkadaş, kuzen dahi olsa bu tarz yaklaşımlara karşıyım. Ehli sünnet üzere yaşamak yuva kurmak helalimle vakit geçirmek hem bu dünyam için hem ahiretim için kazanç elde edebileceğim bir hanımefendiyle tanışmak niyetim sadece evlilik üzere başka birşey değil, benim gibi aynı duygu ve düşünce de olan manevi değerlere ve aileye önem veren sevgili ve saygılı olan evlenmeyi zorunluluk değil, sünnet olanı gerçekleştirmek hayırlı bir yuva kurmak eşiyle helaliyle olma niyetinde olanlar mesaj atabilir. Numaram erkeğim diye numara rahat bırakabiliyorum ve kesinlikle yurt dışı düşünmüyorum.ilanımı kaldıracağım kısmetimi bulursam.
    iyi günler dilerim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar