Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Ara Twitter - 07 Antalya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Ara Twitter

Günümüzde herkes instangram facebook yada twitter da arkadaşlık kurmuş oradan bir arkadaş edinmiştir diye düşünüyorum. Çünkü kullanmayan kimse yok. Çünkü o kadar yaygınlaştı ki hayatımızın her anında kullanıyor olduk. Oradan arkadaşlık kurmak olsun yada arkadaşlarımızla iletişim kurmak olsun yada akrabalarımızla iletişim kurmak olsun hayatımızın her anında kullanıyoruz. Durum böyle olunca da burada arkadaş ara twitter arkadaşlık kurmak aramak yada bulmak çok zor olmuyor.

Ancak bulduğun arkadaşlıklar tanımadığın bir kişiler ise yada tanımadığın bir kişi ile arkadaşlık kurmak isteyen kişi artık belli bir zamandan sonra o arkadaşlığın gerçek olup olmadığını yada sahte hesap olup olmadığını bilemiyor ve bu nedenden dolayı insan hayatında bazı hatalar yapmış oluyor. Ben de burada vakit geçiren ve kullanan bir bayan olarak hayatımın bir döneminde arkadaş ara twitter bulup konuştuğum zaman ancak gerçek hesapların çok nadir çıktığı arkadaşlık amacı ile kullanıyorsanız çok az çıktığı genellikle insanlar sahte hesaplar açarak birileriyle arkadaşlık kurduğu için buralardan sıkılıp kendimi arkadaşlık sitesin de bir ilan açarak arkadaş bulmak edinmek tanışmak seviyeli ve saygılı bir sohbet etmek istediğimden dolayı buraya arkadaşlık sitesine ilan açmak hayatımın bu döneminde çok mantıklı geldi.Ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Yaşım 28 Antalya’da yaşıyorum ailem ile birlikte. Kendime burada arkadaş bulmak edinmek için ilan açtım. Twitter gibi umarım hayal kırıklığına uğramam diye düşünüyorum. Orada o kadar insan arasında gerçek hesapları veya sahte hesaplarını ayırt edemiyor insan ve yanlış arkadaşlık kurmak istemediğimden dolayı buraya arkadaşlık sitesine ilan açmak hayatımda daha mantıklı bir karar geldi.

Dürüst, güvenilir,saygılı maddi amaçlar için burada değilim sadece seviyeli saygı çevresinde konuşarak arkadaşlık yapmak edinmek için burada bulunmaktayım. Benim istediğim arkadaş bayan veya erkek olabilir. Yaşı benim yaşıma yakın uygun olursa daha iyi olur çünkü daha rahat konuşabiliriz diye düşünüyorum. Benim gibi diğer sosyal medya’da şansını deneyip arkadaşlık kuramayan kişiler var ise arkadaş ara twitter ilanımla ilgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim. Amacı arkadaşlık olan insanların yazmalarını isterim.Arkadaş Ara Twitter - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 24 Mayıs 2024 24 Mayıs 2024 — 12:07
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar