Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Adana Arkadaşlık İlanları - 01 Adana, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Adana Arkadaşlık İlanları

Merhaba ben Adana da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden 2 çocuğum var ikisi de benimle birlikte yaşıyor. Bu arkadaşlık sitesine ilan açma sebebim ise aklında evlilik düşüncesi olan bir beyle tanışmak isterim. Bunun için de Adana arkadaşlık ilanları baktım.

Ancak bu ilanı kendim açmak daha mantıklı geldi bana bu yüzden ben kendim açtım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün bir bayanım. Çalışıyorum kendi işim var. Küçük bir dükkanım var ve onu işletiyorum. Az çok geçimimi sağlıyorum. Boş vakitlerim de de çocuklarımla ilgileniyorum. Ve onlarla ilgileniyorum. Hayatım bu şekilde gidiyor. Şunu da belirtmek isterim maddi bir amaç için burada değilim ve bu gibi amaç için yazanlara kesinlikle cevap vermem. Ve şunu da belirtmek isterim Adana da yaşamak gibi bir düşüncem var. Çünkü işim düzenim her şeyim Adana da ve onu bozup başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Bu nedende dolayı da Adana yaşayan bekar olan yada daha önce evlilik yapmış ayrılmış olan beylerin yazmasını isterim. Benim istediğim evlilik düşüncesi ile anlatmak isterim.Ben eşime güvenmek onun yanında kendimi rahat hissetmek huzur bulmak isterim ve bu nedenden dolayı da bu şekilde bir evlilik düşünüyorum.Yaşım 38 bir bayanım.

Benim istediğim bey evlenmiş ayrılmış olabilir. Ve çocuğu da olabilir. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bey arıyorum. Kibar nazik bir bey olması anlayışlı evini ailesini seven bir bey olmasını istiyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Benim istediğim sadece güzel huzurlu bir aile ortamı ve bir yuva istiyorum ve bu düşünceyle bu Adana arkadaşlık ilanları açmak istedim. Yaşı 38-47 arası olan bir bey arıyorum.Adana Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 7 Haziran 2024 7 Haziran 2024 — 16:41
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar