Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Yabancı Arkadaş Sitesi - 35 İzmir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Yabancı Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben daha önceden yabancı arkadaş sitesi bulundum bunun sebebi de aslında yurt dışına dil eğitimi almak için yakın zamanda oraya gideceğim ancak haliyle gitmeden önce bir arkadaş edinmek istedim. Hemde dil konusunda biraz pratik yaparım düşüncesindeydim. Ancak tam olarak istediğim gibi bir arkadaşlık sitesi bulamadım.

Daha sonra yabancı arkadaş sitesi arar iken bu arkadaşlık sitesi karşıma çıktı. Ve benim gibi diğer arkadaşların ilanlarına bakar iken benim gibi yurt dışına ait ilan açan arkadaşların olduğunu görünce bende buraya ilan açmak istedim. Benim amacım yurt dışına çıkmadan önce orada yaşayan bir bayan veya erkek olabilir bir arkadaş bulmak ve konuşup tanışmak istemekteyim. Haliyle beni anlarsınız. Kendi ülkenizden başka bir ülkeye gideceksiniz yalnız olacaksınız ve kimseyi tanımıyorsunuz onların dilini tam olarak konuşamıyorsunuz aklımda bu gibi düşünceler olduğundan dolayı biraz korkum da var açıkçası. Ancak dil eğitimi tamamlamak için yurt dışına da çıkmam gerek .Ancak dürüst olmak gerekirse korkum da yok diyemem. Bunun için oraya çıkmadan önce kendime yurt dışında yaşayan bir arkadaş bulmak istememekteyim. Hem yabancı dil konusunda biraz olsun pratik yaparım hem de oraya geldiğimde bana en azından alışana kadar yardımcı olabilecek bir bayan ve erkek arkadaş arıyorum. Maddi amaçla için burada değilim. Gerçekten niyetimi dürüst bir şekilde söylüyorum. Herhangi maddi bir beklentim yok sadece manevi yönden arkadaşlık yapacak bir arkadaş arıyorum.Yaşım 27 bekar ailesi ile yaşayan ve maddi herhangi bir zorluk çekmeyen bir bayanım. İzmir de yaşıyorum ailem ile birlikte.

Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı birisiyim. Benim gibi kendisine arkadaş arayan veya yabancı arkadaş sitesi bakan arkadaş aramak isteyen ve beni anlayan yurt dışında yaşayan ve bana yardımcı olabilecek bir bayan veya erkek arkadaş arıyorum. Umarım kendimi anlatabildim. Ve ilgilenen arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Yabancı Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 18 Aralık 2023 18 Aralık 2023 — 14:31
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar