Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Van Arkadaşlık İlanları - 65 Van, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Van Arkadaşlık İlanları

Merhabalar ben Van da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Ve bu evliliğimden bir çocuğum var. Onunla birlikte Van da yaşıyorum. Aslında bir arkadaşlık sitesine ilan açma gibi bir düşüncem yoktu. Daha çok Van arkadaşlık ilanları bakıyordum.

Ve kendime uygun gördüğüm bir ilana cevap veririm gibi bir düşünce vardı aklımda. Ancak daha sonra baktım ki bir sürü ilan var. Ve benim için doğru kişiyi bulabilmek için daha çok Van arkadaşlık ilanları bakmak yerine kendi ilanımı açmak daha uygun olur diye düşündüm. Ve bunun için de bu arkadaşlık sitesine kendi ilanımı açmak ve hayatımı birleştirebileceğim doğru kişiyi bulabilmek için bu ilanı açmak ve hayatımı birleştirebileceğim hayatımı paylaşabileceğim bir bey bulabilmek için bu ilanı açmak istedim. Ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Yaşım 42 bekarım. Çocuğumla birlikte Van da yaşıyorum.Aslında evlilik düşünen bir bayan değildim. Ancak dul olmak gerçekten zor. Ne kadar maddi açıdan kendi ayaklarının üstünde dursan da psikolojik bakımdan manevi bakımdan bir sürü zorlukları var. Ve bende artık yalnız olmak tek başıma çabalamak istemediğimden hayatımı birleştirebileceğim beni anlayan her zaman yanımda olan beni sevecek anlayışlı bir bey arıyorum. Evine ailesine düşkün sahip çıkan dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım.

Benim gibi evine ailesine düşkün evlenmeyi düşünen yaşı 42-49 arası olan Van da yaşayan veya başka şehirde yaşayan da olabilir. Yaşadığı yerin önemi yok benim için istediği yerde yaşarım. Evlenmeyi düşünen ve bu amaçla tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen tanışmak isteyen kötü bir alışkanlığı olmayan gece hayatı olmayan dürüst, kibar,nazik, anlayışlı bir bey arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu olabilir, Maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Evlendikten sonra işe çalışmaya devam etmek isterim ki evime aileme destek olmak isterim. Benim gibi düşünen ve Van arkadaşlık ilanları bakan ciddi evlenmeyi düşünen beylerin cevaplarını beklerim.Van Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 12 Mart 2024 12 Mart 2024 — 11:32
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar