Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Hamburg Arkadaşlık İlanları - 00 Almanya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Hamburg Arkadaşlık İlanları

Merhaba ben Almanya’nın Hamburg şehrinde yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Buraya üniversiye bittikten sonra lisans yapmak için geldim. Hem çalışıyorum hem de okuyorum aynı zaman da. Yaşım 28 bitmesine az kaldı. Ancak burada yaşamayı düşünüyorum. Çünkü alıştım buraya ancak tabi yalnızlık çekiyorum ve bunun için de Hamburg arkadaşlık ilanları bakmak istemiştim nette.

Ancak haliyle bir sürü arkadaşlık sitesi olmasına rağmen pek kendime uygun olduğunu düşündüğüm bir arkadaşlık sitesi olduğunu düşünmedim. Ve haliyle bir sürü ücretli olsun yada boşuna zaman kaybedeceğin site olsun bir çok siteler de mevcut ve bu nedenden dolayı bende Hamburg arkadaşlık ilanları bu bulduğum hem ücretiz hem de güvenilir bir site gibi gelen bu arkadaşlık sitesine açmak istedim. Biraz sizlere kendimi de tanıtmak isterim. Yaşım 28 bekar çalışan Almanya’da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Tatiller de yada fırsat bulduğumda Türkiye’ye gelir ve ailemi görür hasret gideririm. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Ve ilk defa Almanya’ya gelirken çok zorluk yaşadım. Çünkü kimseyi tanımıyorsun. Senin dilinde konuşan kimse yok. Her yere yabancı kendimi çok yalnız hissettim. Ancak alıştım şimdi. 2 senedir buradayım. Tabi yine pek çok arkadaşım yok. Burada insanlar genellikle işi ile uğraştığından pek arkadaş edinmeye fırsat bulamıyorlar. Benim istediğim yada bu ilanı açma isteğim hem yalnız olmaktan kaynaklandığı için hem de buradan da olsun yalnızlığımı paylaşabileceğim bir arkadaş bulabilmek için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Benim gibi Almaya’da yaşayan yüz yüze de tanışabileceğim dürüst, saygılı, samimi, kibar ve nazik bir arkadaş arıyorum. Bayan veya erkek olabilir. Amacım evlilik değil şu an hayatımda bu şekilde ciddi bir karar düşünmüyorum. Benim istediğim arkadaşlık kurabileceğim sohbet edebileceğim ve biraz olsun yalnızlığımı paylaşabileceğim bir arkadaş arıyorum. Bunun için Hamburg arkadaşlık ilanları açmak istedim. Türkiye’den de olabilir. Ancak Almanya’da yaşayan bir arkadaş olursa daha iyi olur diye düşünüyorum. İlgilenen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Hamburg Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 17 Nisan 2024 17 Nisan 2024 — 18:50
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar