Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kolay Olan Çekip Gitmektir Sözleri - 41 Kocaeli, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Kolay Olan Çekip Gitmektir Sözleri

Bu hayatta asıl zor olan nedir bilir misiniz. Zor bir şey olduğunda çekip gitmektir. Onunla mücadele etmek onun için çaba ve emek harcamak zor olandır. Bunun için de kolay olan çekip gitmektir sözleri çok var aslında. Ancak bence bu hayatta asıl zor olanı başarmak daha iyi hissettirir insana. Herkes kolay olanı tercih eder çünkü kolaydır.

Mesela bir olay olduğunda onunla baş etmek zor olur. Ancak kolay olan çekip gitmektir sözleri buna çok uygun olur. Çünkü kaçarsın kimisi korkudan kaçar kimisi uğraşmak istemez herkes kolay olanı tercih eder. Ancak zor olanı başarmak ise çaba emek ister işte bu nedenden dolayı bu sözlerin gerçekten bir anlamı var bizler için. Zor olan bence bizi daha çok olgunlandırır. Zor olandan kaçmak çekip gitmek herkesin yapacağı şey ama kalıp onunla o durumla mücadele etmek asıl zor olandır. Mesela bir evli çift hayatında zorluklar yaşıyor ve sorunlar yaşıyor bu durumda insan çekip gitmeyi tercih eder. Çünkü kolaydır. Ama aksine durup evliliğini düzeltmeye çalışsa onun için mücadele etse onun için çaba ve emek harcasa zor olanı da başarır. Ama biz o kadar basit ve kolay şeyleri tercih ediyoruz ki zor olanlardan zor durumlardan kaçıyoruz.

İşte tam bu söz için uygun olanı ise kolay olan çekip gitmektir sözleri tam olarak bizi ifade eden sözlerdir. Ama bazen kolay olanı tercih etmekte beraberinde bazı zorlukları getirir. İşte bu nedenden dolayı da yani her zaman kolay olanı seçmekte bir kaçış değil bana göre ama kalıp o gördüğümüz zorluk neyse onunla mücadele etmek onu düzeltmeye çalışmak asıl bizim için daha iyi olan şey budur bana göre.Kolay Olan Çekip Gitmektir Sözleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 22 Mart 2024 22 Mart 2024 — 17:29
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar