Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Akadaşlık İlanları Almanya - 00 Almanya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Akadaşlık İlanları Almanya

Ben Almanya da yalnız yaşayan bir Türk vatandaşıyım.Çok uzun zaman oldu buraya yerleşeli. İlk evliliğimi burada yapmıştım ve evlilik yüzünden buraya gelmiştik. Ancak anlaşamadık ve uzun zaman sonra ayrıldık. Ve ondan sonra da tekrar Türkiye ye dönmek istemedim. Ve Almanya da yaşamaya devam ettim. Ancak yalnız olduğumdan dolayı arkadaşlık ilanları Almanya ile ilgili olanlara bakmak istedim.

Ve aslında buldum ama bana pek sıcak gelmedi bulduğum arkadaşlık siteleri. Ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya ilan açmak istedim. Ve buraya arkadaşlık ilanları Almanya ile ilgili kendi ilanımı açmak istedim. Yaşım 45 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Evlilikten beklentilerimiz aynı olmadığına karar verdik. Bu evliliğimden 1 çocuğum var. O da artık küçük değil. Kendi ayakları üstünde duran bir yetişkin oldu. Ben çalışan yalnız yaşayan bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, bakımlı, kültürlü bir bayanım. Maddi amaçlar için burada değilim. Ve bu gibi tekliflerle gelen kişilere kesinlikle cevap vermem. Amacım yada bu ilanı açma sebebim ise kendime hayatımın sonuna kadar yanımda olacak beni anlayacak yanında huzur bulabileceğim ve tekrar evlilik düşüncesi ile bu ilanı açmak istedim. Tabi ilk başta tanışmak ve birbirimizi tanımamız gerekiyor ondan sonra evlilik düşünen yada en azından tanışmak için de olsa aklında evlilik düşüncesi olan beylerin yazmasını isterim. Evine ailesine bağlı düşkün evi ve ailesi ile vakit geçirmeyi seven bir bayanım. Yaz tatillerin de Türkiye ye ailemin yanına gelirim. Evleneceğim bey eğer isterse Almanya da yaşamak ben burada yaşamak isterim. Ancak olmazsa da Türkiye de onun istediği yerde yaşayabilirim. Sonuçta nerede yaşadığın önemli değil. Kimin yanında huzur bulduğun ve yanında ki insan önemli. En azından ben bu şekilde düşünüyorum.

Yaşı 45-55 arası olan dürüst, saygılı, kibar, nazik, anlayışlı bir bey arıyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Almanya da yaşayan yalnız olan bir bey olursa da olur. Olmazsa da Türkiye de yaşayan bir bey olursa da olur. Ve dediğim gibi yaşadığı yer konusunda konuşup anlaşabiliriz. Şu anlık illa şurada yaşayalım diye bir şey söz konusu değil. Maddi yönden bir beklentim yok. Benim için evine bakabilsin bana yeter. Arkadaşlık ilanları Almanya ilanıma cevap verecek beylerin cevaplarını beklerim.Akadaşlık İlanları Almanya - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 3 Haziran 2024 3 Haziran 2024 — 12:24
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba, ismim Ali. Yaşım 53 ve yanlızım. Ben artık işimi bırakmış birisiyim ve Almanya Türkiye arası gidip gelmekdeyim. Ciddi anlamda tanışmak isterseniz sevinirim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar