Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Uşak Arkadaş Sitesi - 64 Uşak, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Uşak Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben Uşak da yalnız yaşayan bir beyim. Aslında daha önceden bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bunun için de Uşak arkadaş sitesi arar iken bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya ilan açmak istedim.

Bekar dürüst, saygılı, samimi, kibar ve nazik bir beyim. Çalışan ve maddi yönden geliri sağlam olan bir beyim. Evine ailesine düşkün ve kötü bir alışkanlığı olmayan bir beyim. Gece hayatım da yoktur. Evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile vakit geçirmesini seven bir beyim. Çalışan kendi halinde yaşayan bir beyim.Yaşım 39 bekar bir beyim. Daha önce ki evliliğimden çocuğum yok. Olmadı zaten o kadar uzun süre evli kalmadık. Olmadı yapamadık. Ben benimle bir hayat boyu yanımda olacak dinlemesini ev kurmak aile kurmak isteyen destek olacak hayatı birlikte paylaşabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Çalışıyorum ve evlendiğim bayanı bulursam eğer Uşak da yaşamak istemesi benim için önemlidir. Çünkü burada kurulu bir düzenim ve işim evim her şeyim burada ve bunun için de taşınmak yada başka bir yerde tekrar dan düzen kurmak istemiyorum. Zaten bunun için Uşak arkadaş sitesi bakıyordum. Ve burada yaşayan veya yaşamak isteyen bayan arkadaş olur diye bu ilanı açmak istedim.

Bir bayan da aradığım özellikler samimiyet dürüstlük güven saygı ve sevgidir.Evine ailesine düşkün bir bayan olması benim için önemlidir. Daha önce evlilik yapmış ve ayrılmış veya bekar olabilir. Çocuğu da olabilir. Çalışmasına gerek yok ancak isterse de saygı duyar ve isteğine karışmam. İsteğine saygı duyarım ve onu desteklemeye çalışırım. Ev aile kurmak isteyen ve düşkün sahip çıkan bir bayan arkadaş arıyorum. Benim gibi tekrar dan evlilik düşünen ve Uşak da yaşamak isteyen veya yaşayan yaşı 30-39 arası olan Uşak arkadaş sitesi ilanımla ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Uşak Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 10 Mart 2024 10 Mart 2024 — 13:32
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar