Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Manisa Arkadaşlık İlanları - 45 Manisa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Manisa Arkadaşlık İlanları

Merhaba ben Manisa da yaşıyorum. Yalnız yaşıyorum çalışan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım aslında severek evlendik ama insanlar değişiyormuş benim sevdiğim aşık olduğum adam gitti yerine bambaşka bir insan geldi. Böyle anlaşmamıştık ve alışkın olmadığım bir şeydi. Bu nedenden dolayı da ayrılmaya karar verdik. Benim Manisa arkadaşlık ilanları bakma sebebim aslında kendime uygun bir arkadaş bulup tanışmak istediğimden dolayı bu gibi sitelere bakmak istedim.

Ancak Manisa arkadaşlık ilanları baktım ancak ilgimi çeken bir ilan bulamadım. Aslında daha çok ilgimi çeken den çok bana uygun olduğunu düşündüğüm bir ilan bulamadım. Bunun için de bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya kendi ilanımı açmak ve kendimi tanıtmak ne istediğimi niçin ilan açtığımı yada baktığımı söylemek istediğim için bu ilanı açmak istedim. Biraz size kendimden ne istediğimden bahsetmek isterim. Ben Manisa da yalnız yaşayan bir bayanım. Bekarım. Yaşım 34 bekar daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Çalışıyorum kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Ne kadar arkadaşlık arasam da aslında evlilik düşünüyorum ancak bunun direk ilk tanıştığım kişi ile yapamam ve bu yüzden evlilik düşüncesi olan evlenmeyi düşünen ve bu amaçla tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen bir bayanım. Karşımda ki beyin de bu şekilde düşünmesi veya bu amaçla yazmasını isterim. Maddi bir beklentim yok. Bunu da belirtmek isterim bu amaçla yazan kişilere kesinlikle cevap vermem. Bir kez daha sanşımı denemek ve evlilik düşündüğümden bu ilanı açmak istedim.

Benim gibi evlilik düşünen evlenmiş ayrılmış çocuğu olmazsa daha iyi olur ancak olursa da bunu düşünebilirim. Önemli olan birbirimizi anlamamız tanımamız önemli ön yargılı olmamak gerek diye düşünüyorum. Maddi konuda bir beklentim yok düzenli bir işi olsun ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Evlendikten sonra ben de çalışmak isterim ki aileme katkım olsun isterim.Yaşı 34-40 arası olan evlilik düşünen kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven anlayışlı kibar nazik dürüst bir bey arıyorum. Yaşadığı yerin bir önemi yok. İstediği yerde yaşayabilirim yeter ki birbirimizi anlayalım Manisa arkadaşlık ilanları ile ilgilenen ciddi düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak isteyen beylerin cevaplarını beklerim.Manisa Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 6 Şubat 2024 6 Şubat 2024 — 22:07
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar