Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanları Telefon Numaraları - 37 Kastamonu, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanları Telefon Numaraları

Merhabalar ciddi düşünen hayatını gerçekten düzene sokmak isteyen ciddi bir evlilik düşünen ve bu konuda da ciddi olan bir beyim. Daha önce de bu arkadaşlık sitesine baktım ancak bir türlü kendi ilanımı açmakta emin değildim. Ancak evlilik ilanları telefon numaraları bakmak istedim.

Ancak nette pek istediğim gibi bu konuda evlilik ilanları telefon numaraları bulamadım. Tabi bir sürü telefon numaraları karşıma çıktı ancak hangisinin güvenli ciddi olduğunu bilemedim. İşte bu nedenden dolayı da bu arkadaşlık sitesine artık ilan açmaya ve kendimi tanıtmaya ne istediğimi söylemeye karar verdim. Ben Kastamonu da yaşayan yalnız bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 2 çocuğum var ikisi de annesi ile birlikte yaşıyor. Ancak tüm ihtiyaçların da elimden geleni sağlıyorum ve hafta sonları da benimle birlikte yaşıyorlar. Çalışan bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok evine ailesine bakabilen sahip çıkan dürüst, saygılı, samimi, kibar, nazik, anlayışlı bir beyim. Ben de artık hayatımı birleştirebileceğim doğru kişiyi bulmak ve bu açıdan da doğru kişiyi bulabilmek ve ciddi bir ilişki ve evlenebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak istedim.Yaşım 46 bekar çalışan kendi halinde yaşayan bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evine ailesine bağlı vakit geçirmesini seven bir beyim.

Beni anlayan dinleyen gerçekten evlilik düşünen bir aile kurmak isteyen ciddi düşünen evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Evlilik düşünen ve benim gibi daha önce den de evlilik ilanları telefon numaraları bakmış ve aradığını bulamayan evine ailesine bağlı. Kastamonu da yaşamayı düşünen çünkü burada kurulu bir düzenim var ve onu bozmak istemiyorum. Bu konuda ciddi olan evine ailesine düşkün evlilik düşünen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Evlilik İlanları Telefon Numaraları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 8 Mayıs 2024 8 Mayıs 2024 — 22:50
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar