Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Ara Bul Şikayet - 18 Çankırı, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Ara Bul Şikayet

Birçok insan arkadaşlık sitelerinde vakit geçirmesini arkadaşlık kurmasını istiyor. Hatta günümüz şartlarını düşünürsek en çok tercih edilenlerin arasında. Şimdiki zamanı düşünürsek boşanmış ayrılmış kişiler bekar kişiler, öğrenciler, yada emekli olan yaşını almış bay yada bayanların kendini sosyal arkadaşlık sitelerine verip burada arkadaşlık kurmak eş bulmak istemesi çok normal. Ama ne yazık ki bazı durumlar var. Arkadaş ara bul şikayet olabiliyor kimi zaman.

Bunun sebebi de aslında olması çok normal çünkü kimi sitelerde sahte hesaplar yada karşımıza bir çok farklı yönlerde bazı aksilikler yaşanıyor ve bu durumda kişi kendini korumak yada şikayetini dile getirmek için sitenin yöneticisine arkadaş ara bul şikayet oluşturup şikayet etmek istiyor. Bazı kişiler olayı yanlış değerlendiğinden olsa gerek bu gibi durumlarda şikayetler oluşabiliyor. Şimdiki zamanda dul isen dışarıda bir çok açıdan iyi gözle bakmıyorlar yada insanların çoğu artık içlerine kapanır kendini bu yönden arkadaşlık sitelerinde kendine uygun arkadaş bulma isteğine itiyor. Ama bu durumun bir çok sakıncası olduğu gibi kişi kendi yalnızlığını gidermek için bu gibi arkadaşlık sitelerine yöneliyor. Aslında burada dikkat etmemiz gereken sitenin uyarılar bölümünü iyi okuyup anlayabilmek bir çok site sahte olduğu kadar kimi sitelerde uygun içeriklere sahip olarak gerçek içeriklere arkadaşlık kuran insanlar kişiler de mevcut. Burada önemli olan nokta size gelen mesajın iyi değerlendirilmesidir. Sitenin kurallarına aykırı bir şekilde davranıldığı taktirde kişinin haklarını başkası ilal ettiği zaman o kişi şikayet oluşturmak rahatsız ettiği kişi hakkında şikayette bulunmak aslında çok doğal.

Yalnızlık zannetmeyin ki kimsesiz olmaktır, asıl yalnızlık etrafında insanlar var iken yalnız kalmak kimsesiz olmaktır. Kimsen var iken kimsesiz olmak daha zor o yalnızlığı çekmek daha kötü bu yüzden kişi yalnızlığa katlanamıyor ve herkes gibi artık arkadaşlık kurmak arkadaş aramak birileriyle konuşmak istiyor. Arkadaş ara bul şikayet arkadaşlık sitemizde bir çok konuda uyarılara dikkat edilmediği takdirde şikayette bulunmuşsanız incelenip ona göre önlem alınmaktadır.Arkadaş Ara Bul Şikayet - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 11 Mayıs 2024 11 Mayıs 2024 — 00:18
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar