Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Whatsapp Arkadaşlık İlanları - 10 Balıkesir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Whatsapp Arkadaşlık İlanları

İyi günler ben whatsapp kullanan bir bayanım. Aslında evet herkes artık yaygın bir şekilde whatsapp kullanıyor bunun farkındayım ama benim bunun söyleme amacım başka. Benim demek istediğim whatsapp yoluyla yada oradan iletişim kurmak isteyen ve ya arkadaş edinmek isteyen bir bayan olduğumdan dolayı whatsapp arkadaşlık ilanları bakıyordum.

Ama nette ne kadar whatsapp arkadaşlık ilanları olsa da veya whatsapp dan konuşabileceğim telefon numaraları olsa da bana pek güven vermedi. Çünkü düşünmüyorum ki kimse telefon numarasını nette herkesin görebileceği bir yere bırakmaz diye düşünüyorum. Çünkü ben bırakmam. Whatsapp da öyle bir şey ki facebook yada diğer sosyal medyaları gibi arkadaş olarak eklemek istediğin kişiler yok. Sadece mesajlaşma uygulaması ve bu yüzden de telefon numarası gerek bunun için de bende whatsapp üzerinden konuşmak arkadaşlık kurmak tanışmak istediğim için bu gibi ilanlara bakıyordum. Ancak dediğim gibi pek çok numara olsa bile yada bununla ilgili ilan olsa bile bana göre pek inandırıcı gelmedi ve doğru gelmedi. Bunun için en iyisi bana göre kendi ilan açmak daha uygun olacağını düşündüm. Ve bunun için bu ilanı açmak istedim. Yaşım 27 bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün, bakımlı kendine özenen bir bayanım. Maddi bir beklentim yok.Ve bu gibi beklenti yada amaç için yazanlara kesinlikle cevap vermem.

Benim istediğim whatsapp aracılığıyla benimle konuşacak sohbet edecek arkadaşlık kuracak bir bey arıyorum. Amaç arkadaşlık sohbet etmek tanışmak olan ve bu amaçla telefon numarasını özelden verebilecek ve gerçek anlamda arkadaşlık kurmak isteyen bir bey arıyorum. Benim gibi whatsapp arkadaşlık ilanları bakan ve ilgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.Whatsapp Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 26 Haziran 2024 26 Haziran 2024 — 09:04
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar