Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik Sayfası İlanları - 20 Denizli, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik Sayfası İlanları

Evliliğe dair bir sürü düşüncem ve hayalim vardı. Tabi her genç kızın evliliğe hayata dair hayali olduğu gibi benim de vardı bir zamanlar ancak sevdiğimi düşündüğüm kişi ile ve hayalimin gerçek olacağını sandığım kişi ile bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık birisini ne kadar iyi tandığını düşünürsen düşün o kişiyi tam olarak tanıyamıyorsan ve bunu çok geç öğrendim. Neyse konuyu çok uzatmadan söylemek istediğim şu bu nedenden dolayı ben de evlilik sayfası ilanları bakmak istedim.

Ben bekar daha önce bir evlilik yapım ayrılmış bir bayanım. Severek evlendim ancak dediğim gibi tanıdığımı sandığım kişiyi tam olarak tanıyamamışım ve bir insan evini ailesini dağıtmak istemez ancak olmayacağını ve düzelmeyeceğini farkındaysa ve bir sürü şans vermesine rağmen düzelmiyorsa karşı taraf bu durumda yapacak bir şey yok. Benim için zor bir karar olsa da ayrılmak zorunda kaldım. Yaşım 36 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Olmadı ne yazık ki. Şu an ama düşünüyorum ki iyi ki olmamış diye düşünüyorum.Dürüst, saygılı, içten, samimi, bakımlı kendi ayakları üstünde duran çalışan bir bayanım. Yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Aslında bir daha evlilik düşünmüyordum ancak dediğim gibi yalnız olmuyor ve özellikle dul bir bayan ayrılmış boşanmış bir bayan olmak gerçekten insanların gözünde çok zor. Sen ne kadar dürüst yaşarsan yaşa hayatını yine de insanların sana karşı tavrı veya yaklaşımı farklı oluyor. Ve bende bu durumdan sıkıldığım için evlilik sayfası ilanları bakmak istedim.

Ve ilan açabileceğim düzgün bir site arkadaşlık sitesi aramaya başladım. Bunun için de bu arkadaşlık sitesi evlilik sayfası ilanları açmak için çok uygun gördüm. Ciddi evlenmeyi düşünen saygılı dürüst, maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakan düzgün kişilik sahibi bir bey olması benim için yeterlidir. Evlendikten sonra çalışmayı düşünüyorum. Evine ailesine karşı samimi dürüst olan kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evlenmiş ayrılmış çocuğu da olabilir. İlanımla ilgilenen ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bir bey arıyorum.Evlilik Sayfası İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 4 Mayıs 2024 4 Mayıs 2024 — 07:35
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar