Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Rize Arkadaşlık İlanları - 53 Rize, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Rize Arkadaşlık İlanları

İyi günler ben kendime uygun ilan açabileceğim bir site bakıyordum. Ancak pek bulamadım ve bunun için de Rize arkadaşlık ilanları ile ilgili olan sitelere ilanlara bakmaya başladım.Ancak bir türlü kendime uygun bir site bulamadım. Aslında bir sürü arkadaşlık sitesi var. Ancak bana göre uygun gelmedi nedeni ise sizin de bildiğiniz gibi işin eğlencesin de olan işin vakit geçirmek için ilan açan ve online olan bir sürü siteler var. Ve bunlardan birisine katılmak bana göre değildi.

Bunun için de Rize arkadaşlık ilanları olan bir site bulmak istiyordum.Bunun için kendime uygun bir site bakıyordum. Ve bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ben Asya yaşım 34 bekar çalışan kendi ayakları üstünde yaşayan bekar bir bayanım. Ailemle birlikte Rize de yaşıyorum. Çalışıyorum. Hem kendi ayaklarımın üstünde duruyorum hem de aileme destek olmaya çalışıyorum. Aslında maddi konuda bir sıkıntımız yok ama çalışmak kendi ayaklarımın üstünde durmak çok güzel bir şey. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı insanların değiştiğini o zaman anladım. Benim istediğim evlilik yada hayalini kurduğum evlilik şu şekilde beni seven önemseyen her zaman hayatımda yanımda olacak kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evine ailesine düşkün bir bey ile evlenmek isterim. Benim gibi düşünen bir bey olması benim için önemlidir. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün , maddi konuda bir beklentisi olmayan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Önceki evliliğimden çocuk sahibi değilim. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Benim gibi daha önce evlilik yapmış ve ayrılmış olan bir beyle tanışmak istediğim için bu ilanı açmak istedim.

Evlilik düşünen bir aile ve yuva kurmak isteyen dürüst, nazik saygılı, kibar, anlayışlı bir beyle tanışmak ve arkadaşlık kurmak isterim. Eğer ileriye doğru olursa da evlenmek istiyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Birlikte çalışıp her şeyi yapabiliriz. O yüzden maddi konuda büyük bir beklentim yok.Zaten öyle bir bayan da değilim. Düzenli bir işi olsun ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Yaşadığı yerin de bir önemi yok bir insan birisini sevdikten sonra ve evlendikten sonra bence nerede yaşadığının bir önemi yok. Çünkü sevdiğin kişi yanında olduktan sonra nerede yaşayacağının bir önemi olmaz diye düşünüyorum. Evlenmiş ayrılmış yada bekar olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Bu çocuk sevmediğimden değil. Aksine çocukları çok severim. Ancak bu güzel duyguyu kendim yaşamak isterim.Rize arkadaşlık ilanları bakan Yaşı 34-38 arası olan evlenmeyi düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen beyleri beklerim.Rize Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 1 Haziran 2024 1 Haziran 2024 — 23:20
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar