Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Ama Para Yok - 03 Afyon, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Ama Para Yok

İyi günler herkes hayatında bazen bir şeyler ister bir şeylere arzu duyar yada benimde böyle bir hayatım dediği anlar olmuştur. İşte ben de bu durumdan birini yaşıyorum son zamanlar ben de evlenmek kendi ailemi kurmak kendi yuvamı kurmak mutlu olmak sevmek ve sevilmek isterim herkes gibi ancak buna bazen bazı koşullar engel oluyor işte bu koşullardan biriside evlenmek istiyorum ama para yok kısmı bence.

Şu son zamanlar da yaşanan maddi sıkıntılar herkesin sorunu haline gelmekte. Benim buraya ilan açma nedenim ise tabi ki evlilik düşünen ciddi düşünen bir beyim ancak ne kadar bu amaçla bu ilanı açsam da evlenmek istiyorum ama para yok bir yandan da evlilik korkutuyor beni çünkü şu zamanda böyle bir durum oldukça zor gözüküyor ve ayrıca bazı zorluklar da oluyor. Haliyle bu durum karşısında ben de bu şekilde bir ilan açmak istedim. Biraz kendimden bahsedeyim ben bekar çalışan daha önce hiç evlenmemiş bir beyim. Yaşım 33 bekarım düzgün bir gelirim ve işim var ancak gel gör ki ne kadar mutlu bir aile kurmak istesem de çünkü artık yaşım geliyor ve hatta geçiyor ben de kendi ailemi kurmak multu huzurlu olmak isterim ama şöyle bir durum da yada gerçek de var ne kadar bir sabit gelirim olsa da aileme bakamıyacak korkusu ile bu gibi düşünceden uzaklaşıyorum. Ve ya da düşünmüyorum. İşte bunun için evlenmek istiyorum ama para yok kısmı beni daha da ilgilendirdiğini düşünüyorum.

Dediğim gibi ne kadar bu gibi bir sorun olsa da insan yine de bu gibi endişelere kapılıyor bende bu yüzden beni anlayacak dinleyecek arkadaşlık kurabileceğim sohbet edebileceğim bir arkadaşlık arıyorum belki ileriye doğru ciddi düşünebileceğim bir bayan da olabilir. Ancak şu an gerçekten bu gibi sorular aklımı oldukça meşgul ediyor ve en azından evlenmek istiyorum ama para yok konusunu konuşabileceğim yanında kendimi rahat hissettiğim bir bayan arkadaş olursa çok iyi olur ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.Evlenmek İstiyorum Ama Para Yok - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 11 Şubat 2024 11 Şubat 2024 — 06:22
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar